Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nutnost přihlášení pro prohlížení stránek P-C


Recommended Posts

před 11 minutami, Roman Bazi napsal:

Registrovaných bude přibývat, to ano.Ale můj názor je, že většinou to budou mrtvé duše, které se již nikdy neukážou.

 

Od toho je to teď v testu, abychom viděli kolik procent bude mtvých duší a poté mohli vyhodnotit zda to má nějaký přinos :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, respektuji vaše rozhodnutí, vy jste vedení. Svůj názor a svoje rozhodnutí jsem napsal, víc se v tom nehodlám šťourat. Ať vám toto rozhodnutí  přinese dobrý výsledek ;) .

Ten mrkací smajlík je nějakej divnej. Jinej.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romane, není to tak hrozné jak si všichni myslí, schválně jsem Ti vytáhnul statisku (čísla jsou za celý rok). Chodí sem více lidí, ne tak často a je více nováčků.

Já ty registrace sleduju a mrtvé duše které se už nevrátí nebo vyplní nesmyslně profil se objevují, ale zatím je to pod 5% z registrací, což není žádný nárůst.

Budu mluvit zcela upřímě, klub potřebuje nové lidi, nové členy. Nehceme nikoho spamovat, nikomu se vnucovat, chceme se jim jen předvést co umíme, proč tu jsme a proč by pro někoho mohlo být výhodné se stát členy klubu. Když se podíváš na statistiky posledních měsíců, tak je denně do sta lidí kteří sou registrovaní, ale je zde tisíce lidí, kteří nejsou a my je nemůžeme nijak oslovit. Druhou stránkou věci je náročnost celého tohohle webu, pokud bychom měli provozovat web pro registrované členy, tak to může běžet u mě doma na počítači a nebude žádný problém, ale pokud máme zvládat nápor těch tisíců lidí co tu denně jsou a ufinancovat provoz tohoto webu, tak jediná šance je získat data o těchto lidech a doufat, že se někomu námi nabízené výhody zalíbí a podpoří nás členstvím v klubu. Ono totiž je dost problematické aby dary od 350 lidí, kteří nás podporují, stačily na provoz pro další tisíce. Je v tom šílený nepoměr, který se neustále zvětšuje a to ne snížením počtu členů, který spíš stagnuje, ale neustálým nárůstem těch ostatních. Pokud nechceme mít web ověnčený reklamami, je tohle možnost a až časem uvidíme jestli správná.

 

P.S. Ten mrkající je zkopírovaný ze starého fóra, tudíž už spoustu let stále stejný ;) 

 

1.1.2016 - 1.1.2017 vs 30.12.2012 - 31.12.2013
Návštěvy
-14,09 %
1 573 706 vs. 1 831 905
chart?cht=ls&chs=170x18&chco=e6f2fa%2C05
Uživatelé
18,44 %
748 718 vs. 632 151
chart?cht=ls&chs=170x18&chco=e6f2fa%2C05
% nových návštěv
41,29 %
46,34 % vs. 32,79 %
chart?cht=ls&chs=170x18&chco=e6f2fa%2C05
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, díky za vysvětlení, svůj názor zatím neměním. Jako vždy, budu o tom přemýšlet.

 

Když jsem psal předchozí příspěvek, tak byl ten smajlík jiný, menší, rozmazaný, místo pusy a mrkajícího oka jen šikmé čáry. Teď už je normální. Lukáš s tím musel něco dělat. Nic jsem nehulil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen abych (a možná další) pochopil, podmínka "kvazi plného" přístupu na fórum je (bezplatná?) registrace na fórum, nikoliv nutně placené (dříve: řádné) členství v klubu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano veverko je tomu přesně tak :)

Lidé ZDARMA získají přístup k datům na fóru :) 

Platící navíc do sekce pro členy :) 

Takže jako dříve, jen s tím rozdílem, že návštěvník musí být uživatel :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...