Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 3.0 V6 rozebrání motoru


sEri0

Recommended Posts

Já na tom nic nehledám, naopak, takový přístup se mi líbí :super  Kdysi jsem býval také takový.... Když to není poctivě, tak mně práce nebaví.... Jen mně zarazila ta cena za "tlak"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena za otlakování holé hlavy je ale opravdu o řád jinde. Viz třeba zmiňovaný Pejšek http://www.autopejsek.cz/cenik - hned první řádek.  A co má být to "profi"? Pejšek je dost "profi", to není žádný garážový matlal, ale sakra zavedená opravna hlav. A větě " soustružit to za 3 kila na soustruhu je snad všude .... " nerozumím ani trochu, ta je v daném kontextu totálně mimo mísu. Co přesně by se mělo SOUSTRUŽIT???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

srovnat,stočit tlak  ...generálka celé hlavy .,vyměnit co je třeba eventul zavařit ... ...já neřešit peníze...spekulovat o ceně u kohe a kde --teď není na místě ,dokud to není hotový .

vracím se k tématu - proč rozdělávat motor na V6 ....na silenbloky není třeba  o pár příspěků výše...

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko mistři, o nic konkretního nešlo, po pravdě nejde o nic. Jen jsem chtěl vědět kde začít a jak,nechat si poradit od zkušenějších.Tak nějak teprvě začínám a jsem zvídavý kocour, chci se to vše postupně naučit to rozebrat a zase složit , abych nebyl za uplného blbce. Rád se vždy něco přiučím, tak jsem nějakým návodem chtěl byt v obraze díky za typy hoši :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...