Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Magnetický Micro usb do mobilu


Šalda

Recommended Posts

Právě si myslím že je to úplně normální velikost, samotný Micro usb je stejně velký jako každej jinej na káblu, a ten magnetický proužek má tak 5mm max, tam se ale jedná jen o ten Micro usb, že to takhle má tenhle mobil řešený na prd, že tam je nějakej plast, asi kvůli té vodě.

Proto si myslím že si jiným konektorem nepomůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s obalem to sedí přesně koukám.. no možná by to až tak marné nebylo.

ted otazka jak by to vypadalo u mne.. mám jiný obal který nemá tak velký otvor

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nepos.al :D:aut

Určitě máš pravdu, ale ten kdo je sociál a nemá bezdrátový, tak se musí spokojit s magnetickým, nebo normálním nabíjením :D

Nejlepší nabíjení je žádný nabíjení, až mobil vydrží třeba 14 dní bez nabíjení, tak to bude teprve paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, Šalda napsal:

Aby ses nepos.al :D:aut

Určitě máš pravdu, ale ten kdo je sociál a nemá bezdrátový, tak se musí spokojit s magnetickým, nebo normálním nabíjením :D

Nejlepší nabíjení je žádný nabíjení, až mobil vydrží třeba 14 dní bez nabíjení, tak to bude teprve paráda.

Ní,to ale při dnešním využití mobilu,budeš muset nosit v kapse autobaterii :D:D

Já třeba dávám mobil nabíjet každej den když jdu do hajan a do práce nebo když někam jdu ,jedu, a pod. mám ssebou  power bank zdroj

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši, právě proto jsem to psal o těch 14ti dnech bez nabíjení, já jsem si první mobil koupil koupil v roce 1999, Motorolu Amio, takže pár mobilů už jsem měl v ruce, tehdy jsem byl mladej a blbej a mobily sem měnil častěji než ponožky, takže sem je někdy ani nestihl nabít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mám taky doma kabel,sedí perfektně objednán 2x adaptér do auta a na bezdrátovou nabíječku (někdy potřebuji nabít přes rychlonabíjení) . . . . škoda,že má jenom 1m ale ten adaptér to vyřeší :aut funguje i jako datový kabel a funguje i rychlonabíjení za mě :super 

IMG-20170214-WA0000.jpg

IMG-20170214-WA0001.jpg

IMG-20170214-WA0002.jpg

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkně to tam sedí, tak to má být. Co jsem to ještě objednával kamarádovi na jabko 6 tak mu to tam taky sedí přesně.

Takže to vypadá že jenom mě to holt trochu čumí, ale omotal jsem to černou izolepou a už to tak nebije do očí.

A už jsem si objednal další kabely, už teda bez konektoru, abych to nemusel pořád všude nosit, ten jeden kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...