Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Allure - osvětlení nohou a stropní lampička - vyfotíte mi to?


kveton

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 8 měsíců později...
  • Radek Hurvajz changed the title to Allure - osvětlení nohou a stropní lampička - vyfotíte mi to?
  • O 2 týdny později...

k tomu odporu.. kupoval jsem x druhů žárovek T10 na ebay LEDky protože ty vláknové jsou hrzoné.. u nohou je to na vyhoření když je to tak blízko tapce.. takže jsem vyměnil kufr + svítilnu, dveře a pod nohama ale po výměně 4 té 2x dveře 2x nohy začala blikat.. kvůli tomu že není odpor.. řešil někdo tenhle problém přidání odporu do okruhu? rád bych to udělal u stropních + teda okruh dveří abych mohl mít všechny ledky jen nejsem tak zručný elektrikář abych si to spočítal a věděl co tam dát.. pájení / výměna a koupení není problém :) díky za každou radu jinak ta oranžová ambientní ledka je docela užitečná na dálnici super věc nebo prostě v noci člověk vidí palubovku jak má :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle pouzivam taky
nejdriv to byly obycejne LEDky
pak chvili vlastni vyroba do Angel eyes
a pak sem presel ta tyhle modely

ted jsem se trochu ojebal a koupil jsem to nejlevnejsi co cinan nabizi a asi 4 LEDky se mi ve svetle roztavily a cele horni sestavy mi popadaly do svetel - v objimce zustala jen pripojovaci cast

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi 1,5 mesiaca skusam v oboch autach tieto ziarovky a musim povedat, ze svietia uplne dokonale, dost silno, zatial ziadny problem a nehlasi ziadnu chybu

https://www.ebay.com/itm/10X-Car-Auto-T10-24-LED-W5W-4014-Canbus-Error-Free-White-Side-marker-Light-Lamp/282323278805?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...