Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Allure - osvětlení nohou a stropní lampička - vyfotíte mi to?


kveton

Recommended Posts

Guest minimaxa

Ale kdepak, než ty vaše krámy (mobil,baterka) najdete, je po všem, ta pravá chvíle, ten okamžik je pryč, a vy jen uslyšíte bouchnout dveře od auta... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D pobavili jste mě a proomazávat se to nemusí.

Minimaxo, kondomy neřešim, už mam 3 děti, takže se další už ztratěj :D Spíš bych to pozmnil tak, že u toho lesíku si můžu zkontrolovat boty jestli jsem do něčeho nešlápl :D:D

A Petře, origo je origo, čína ať si zůstane v číně

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nemusí být pravidlo i na aliexpress se dají koupit kvalitní produkty za zlomek ceny "originálu" z peugeotu. Navíc jde o vnitřní osvětlení, pokud je elektricky v pořádku, je mi to šumák. Nedělám si iluze, že i značkový servis, pokud to není do záruky, nepoužije druhovýrobu a kdo ví odkud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve znackovem servisu za to ručí. Když si tam das sám neco a pos... se to, tak tvoje blbost a mas smůlu a zalepis si to sám. Pak můžeš  nadávat jen sám na sebe ze jsi ušetřil "par korun" a teď mas strarost navíc a kupujes stejnou vec 2x a ve výsledku jsi do toho pak dal víc než kdyby jsi to koupil v tom servisu. Samozřejmě se nemusí stát nic a jsi v pohodě a mas radost, ze jsi ušetřil. To chápu. A taky záleží na tom o jakou věc se jedna. 

Upraveno uživatelem radek171076
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 1. 2017 at 13:14, Mojo2 napsal:

co se tyka toho stropniho svetla, tak staci vymenit svetlo bez led za svetlo s led? nebo je potreba jeste neco dalsiho? Pripadne kolik to svetlo stoji?

odpoved se asi nedovime, co :-) zakeca se to tady cinou a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No těžko říct, jestli to potřebuje něco navíc (nějakej kablík), neboť LED svítí, když svítí světla. Takže jestli tam je, případně jestli je zapojenej, když to ve výbavě není, můžem jen odhadovat. Origo díl v peugeotu bude slušná darda, tak 2-3tis? Je to tam všechno sdružený do jednoho vehiklu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...