Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodej 309ky


Robin20

Recommended Posts

Zdravím chlapáci, chci se zeptat má smysl nebo takhle koupil by někdo 309tku 1.9D pojízdná propadlá technická máme v plánu jí odhlásit ale zatim jsme se ktomu nedostali. Nechce se mi to dávat do šrotu kde za to dostanu ho..v..no. Tak třeba nevim někomu na díly nebo na kros a tak.. Co myslíte ? Má to cenu někam vyvěšovat na internet ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud se teda nic nezměnilo tak bych normálně jak je papír odhlášení tak bych tam napsal zdroj náhradních dílů a zbytek bych neřešil :)  Pokud to teda není už jinak. No a jinak představu peněžní mám aspoň 5tis... Dříve to byla cena šrotovnýho možná to bylo míň nepamatuju si to už..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před barákem mi stojí půjčená r19 chamde s kufrem z 91 roku ,protože mi kvoká motor v autě a druhý je teprve v garáži před kuchnutím,aby to mělo opět 90 kW ,jako kdysi .....

soused co má filetu,ten by tu r19 vzal IHNED,protože se mu fileta rozpadá pod rukama

nevěřil bys ,komu by se provozuschopná 309 hodila i dnes,kdyby vydržela rok - dva

třeba má někdo práci,kde je hodně špíny a jezdit tam 8 let starou koktX4 není ono ,na to je 309 ideál

segra má hypo přes 2 míče ,něco pořídí za 10 tis už do toho nevráží a auto prostě dojezdí do mrtě a pak likvidace

 

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Robin20 napsal:

No pokud se teda nic nezměnilo tak bych normálně jak je papír odhlášení tak bych tam napsal zdroj náhradních dílů a zbytek bych neřešil :)  Pokud to teda není už jinak. No a jinak představu peněžní mám aspoň 5tis... Dříve to byla cena šrotovnýho možná to bylo míň nepamatuju si to už..

No tak to už je hodně jinak hodně dlouho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady právě u tohodle pažouta nevíme zda by to prošlo tech. ted ta jsou vyndaný brzdiče že to budeme dávat chlapovy at udělá nový odvzdušnováky a že je propadlá technická... zrezlý to podle mě vůbec není viděl jsem milionkrát horší :D převážn felcky :D no že to u u dvěří zdanich na levý a pravý straně dole u prahu dirku která by se dala zadělat už neřešim :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně, pokud máš od MŽP licenci k nakládání s nebezpečnými odpady a jsi v registru MA ISOH, můžeš si vystavit protokol o likvidaci, na základě kterého ti to odhlásí...

Pokud ne a netušíš, která bije, mělo by ti jako úplně základní informace stačit něco jako že k odhlášení už je pěkných pár let třeba ten výše zmíněný protokol a žádné podomácké rozebírání na díly legálně není možné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, myšut napsal:

eště máš možnost deponovat s uvedením ,kde se to auto nachází mimo komunikci ,což nikterek neřeší co dál....prodej nebo eko likvidace či přepis v depozitu jsou finální možnosti

Počkej jak to myslíš ? :) To jako kdybych řekl že to je za barákem odstavený a nejde stím odjet by stačilo ? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říct můžeš cokoliv ,ale na oú s rozšířenou půs . na odbor dopravy musíš osobně....

na depozit uprostřed stránky uvedeš parcelu nebo pozemek kde to máš ,za 50 kč kolek a vrátíš značky a ORV , velký TP dostane záznam depozit a běží ti lhůta depozitní....

narost Ti už knírek ,že se tak ptáš.....??????:aut:aut

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...