Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plíííííííííííííííííssssss


deeper

Recommended Posts

Tak jsem se podíval do katalogu, na tu měrku. Nevím sice přesně, co máš za motor (typově), ale pro XU benzíny jsem v 205-kách našel jen jednu měrku - má obj. číslo 117279 a přímo v Peugeotu by měla stát cca 220,-Kč.

Ale radši se podívej sám, nebo se stav v Peugeotu zeptat, já tyhle benzíny moc neznám...

Jinak jak jsem psal, že doma mám měrku z diesela, tak ta má to objednací číslo jiné, takže asi smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na holce jsem se ještě nezadřel(a ani nechci) ale to auto má přeci jen výhodu tam ten píst vyměníš a je to ale................:D Přiznejte se komu selhává mazání co???:D To se chce mrknout po něčem novějším co lepé maže a nemá zanešený mazací kanály...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavý kam se tahle diskuze dostala od jedný blbý měrky. Za chvíli si tady začnete vyměnovat svoje fotky a kdoví jak to bude vypadat na tom srazu. Indulona bude patřit do pov. výbavy pežo?áka.:D:D:D:D

2 Voštík: Jestli to pro mě změříš (myslim tu měrku, prasata):D budu celej happy. Nechce se mi vypláznout pětikilo za takovouhle ptákovinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...