Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nestartuje


taxi341

Recommended Posts

Co si tak marně vzpomínám, tak u mě byl problém s tím imobilizérem a s kostrami někde na předním čele. Ale nevím, dělal to autoelektrikář. A baterka taky nebyla v nejlepší kondici, i když byla 3roky stará. Najděte kostry v motorovém prostoru a překontrolovat. Určitě to bude z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ,koukám na poslední video ,co sis dal na link ...a ohnutej ventil....??

špatně nasazená vačice ..? nebose ti to pohlo.....? stačí klepnout starterem a ohneš ventil..je tvrdej ,ale křehkej...To si sundával hlavu 2x..???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, hlava šla hned dolu a koupil jsem nový ventil, motor při startování normálně točí. Ale nejdřív netlačilo čerpadlo benzín, to by mělo být vyřešené, jenom se to prostě nedaří nahodit a dia říká prý něco s tou kostrou a zkrat. Přenáším jen informace, který mi dávají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedělal sis průběžně fotky ,jak si to a co shazoval...?kde máš kostřený čerpadlo.....? já mám třeba hlavní svazek pod přední sedačkou pod kobercem....zpravidla jde od pojistkovky hlavní krk kabelů k motoru ,nespadlo na to něco...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co nárazová pojistka , nepodařilo se vám ji při těch opravách vyhodit ? Kdyžtak napiš přesné znění závad i s P kódama z diagnostiky ( popis píše to zkrat na kostru mi fakt nic neřekne )

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem dopadl tak, že stále auto nejde nastartovat. Čerpadlo nejede, zapalování nejede. Origo dia nedává žádné čísla chyb jen píše něco ve smyslu, nekomunikuje s řídící jednotkou a immo zablokované. Tak jsem se rozhodl, že nechám zrušit immo a snad to bude OK. Nemáte někdo na nějakého autoelektrikáře kontakt ideálně okr. Teplice. Potřebuje k tomu ta osoba celé auto nebo stačí řídící jednotka? Kolik se to tak pohybuje finančně? Díky za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže stále se nepovedlo auto nastartovat. Ale máme další indície. Auto při zapojení diagnostiky se vůbec nespojí s řídící jednotkou. Takže pravděpodobně došlo při výměně hlavy k přerušení nějakého drátku a tak řídící jednotka vůbec neví co se děje. Teď to má už někdo jiný a vypadá to, že stroj půjde ještě jinam a to vyloženě k Autoelektrikáři.

Nemáte s tím náhodou někdo zkušenosti? Zajímá mě i finanční stránka. Má se preventivně vyměnit celá elektrika? Dělal jste to už někdo? Peugeot 306

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...