Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parková dráha Olympia Brno


Recommended Posts

Tak todleto video mi dneska přišlo emailem,nedalo mi to ,abych se nepodělil,moc pěkný ,ale jestli to už tady někde je,tak to smažte 

Odesláno z Samsung J 5

http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fembed%2FDp0D3QYQ4po%3Ffeature%3Dplayer_detailpage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co udělat ná jaře neofiko srazik a sejít se tam ve větším počtu a pak se přemístit do Drásova cca 35 km a tam je spolek který má zase za dedinou důlní železnici.  Najdu a pošlu odkaz. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na celovikendovy sraz si netroufám pac jako osvc mám svých starostí dost. Ale zamluvit na 10:00 X jízd v Olympii a pak na 15:00 X jízd v Drásově a mezi tím někde domluvit oběd na předem domluvená jídla by nebyl problem. A zakončit to vyslapem na rozhlednu v Tišnove při západu slunce. Tišnov je asi 6 km od Drásova.

Tohle by šlo.. Nebo pokud chce někdo zakomponovat do velkýho srazu tak mu tu myšlenku přenechám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Weri 605 napsal:

No právě, že asi ne..., proto sem podotkla, že by to chtělo velkej sraz na víkend... ;)  :)  A místo bobový dráhy, tuhle vlakovou... :) 

Bys vzala 2-3 lidi do auta a šábli by ste se o naftu... A ti 2-3 lidi by si tak mohli dát pivečko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...