Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vymena ziarovky v zapalovaci


skeblo

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Myslim ze je lepsi smizeni ze proste nesviti :(
Dostat zapalovac ven neni problem pokud je v tunel v "zakladu" a neni tam nic dodelavane - v opacnem pripade je to prace na cely den nervu ;)
A vysledek nedavno mnou udelan na nasem aute - svitilo to asi 3/4hod pak zacala "ASI" diky teplu poblikavat a nez jsme prifrceli do Norimberka ( 5hod poklidne jizdy v noci )  byla zase pekna tma - netusim zda praskla predtim byla cerna ,nebo je jen kontakt ale 100% vim ze je to prace neefektivni :)
Mozna si pohrat s LED misto zarovky ale to osobne budu resit az treba na jare :)

Tady je postup jak rozebrat tunel - posleze zapalovac

Jinak ten krouzek je pomerne zkrehlej :( a docela rad praska = pak zapalovac nedrzi a velice ochotne vyleze ven i  s zapojenou napr.nabijeckou pri vyjimani napr.nabijecky ...
Pak uz jen vrakoviste    :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvnitř je v tom plechu jakoby okenko a v něm je zapadlý zobaček toho oranžového plastu, dá se ten plech tenkým šroubováčkem odehnout a plastový zobáček vytlačit, potom jde plechová vložka vyjmout a nasledně jde z tunelu vyjmout i ten oranžový plast, dělal jsem to letos dvakrát, nic mi neprasklo, jen to bylo teda v letě, ted v zimě bych se bál že to rupne, nakonec jsem dal nepodsvícenou univerzalní zasuvku protože většina zapalovačů ze 406 má vysypaný vyhřátý plasty uvnitř na spodku u plusovýho kontaktu a i kdyby byli tyhle plasty OK tak některý zastrčky mají kvuli nim problem dosahnout na dno na plus

Nic se neotáčí, je to jen zacvaklý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade mam nejaky "zapeklyty" :myslim zapalovac jak ve predu tak v zadu - s tim ze vzadu je Ok a prezto nedrzi a ve predu ho bez demontaze tunelu proste ven nedostanu .... res. ven jsem ho nikdy nedostal jen jsem menil zarovku v tom taky moc povedenym drzacku :D 

Zeptam se led klasika s pred radnym odporem? Pripajena na primo nebo nejak udelana "patice" ?
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...