Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor běží ale třepe se


Kraťas

Recommended Posts

Zdravím,

Chtěl bych se vás zeptat, mám peugeota 206 1.1i a začal se mi třepat motor. Začalo to tak že jsem auto nechal nastartované a z ničeho nic se mi začal třepat motor, kolísat otáčky a hodně kouřit z výfuku. :bojim Podle okolností jsem začal tušit že auto jede jen na 3 válce a pravděpodobně by to mohlo být svíčkou. Tak jsem zavolal kamaráda a ten mi poradil že by to mohlo být těsnění pod hlavou, vadný vstřik nebo svíčky. Tak můj 1 krok byl že jsem zkusil vyměnit svíčky. Ale tím to nebylo. Zjistili jsme že těsnění pod hlavou to taky není, prej by se to prokázalo úbytkem chladící kapaliny nebo pěnou v nádobce či pod víčkem oleje. Ještě mi poradil ať zkusím nalít do nádrže tech. líh že se tam může nahromadit voda, ani toto nepomohlo. Ještě budu zkoušet dávat vstřiky na ultrazvuk ale než to tam dám tak bych se vás chtěl zeptat jestli nemáte nějaký návrh čím by to mohlo ještě být. :myslim Předem děkuji za odpověď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...