Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 206 gt nové vozítko


fajticek

Recommended Posts

Tak tobe to tak prijde ale ja moc dobre vim co delam a ty budiky jsem tam dal asi abych sledoval cas:D me treba dela dobre ze vidim ty hodnty kdy uz je olej pekne zahratej a klesne mazani a muzu tomu vic nalozit a taky mam rad prehled kolik mam na baterce. Vsechno jde lehce oddelat. A dat do uplne zakladniho stavu ten volant budiky to je jen par sroubku a dratku :D moc to hrotite 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Jako autíčko je krásný. Na mě je to teda spíš motokára ( jsem na větší vozy), je jen Tvou věcí co si do auta namorduješ.  Vůbec netuším jaký je rozdíl v tom jestli máš v autě klasický pás nebo nějaké sportovní natož v kombinaci se sportovní sedačkou.  Já osobně bych takové věci montoval do auta které bych měl tak jako zde mají někteří jen pro zábavu na běžný provoz si myslím že to za a) není praktické b) není to pohodlné c) není to ani moc estetické . Opravdu si sám sebe ani nedokážu představit jak bych se štrachal z tvrdé hluboké sedačky když mám kolikrát problém vylézt i z normální. Viděl jsem pár vozů kde byli sportovní pásy namontované podle mě dost divně za kotvicí body u zadních sedadel a tím bylo v podstatě znemožněno zadní sedadla používat. Ale můj názor co týče poutání se pásy není příliš relevantní protože já patřím mezi tu skupinu lidí které pásy v jakékoli formě obtěžují a téměř je nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj souhlasim, ale proste delam si to tak jak mi to nejvic vyhovuje. Citim se v tom proste bezpecnejs kdyz jsem prikurtovanej poradnejma pásama, me až zase tolik nevadí. A v te sportovni sedačce se mi sedi dobře zase jde o to jak jsi velkej , ja jsem malej pekne tam zapadnu a zase az tak tvrda neni já mám celkem mekou. Me to tak vyhovuje, jo jak pises za ridicem se pak neda sedet jsou tam natazene pasy, ale nekupoval jsem to auto abych to mel jak autobus. Stejne beru max jednoho nebo dva lidi nejvic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak zatim auto stoji, musim udelat predni loziska. Leve je uplne k.o, jak bude čas musim se na to vrhnout. (Pod tou modrou plachtou mame zetor super 50 veteranek), ten zas čeká na nove trysky a musim nahodit a seřidit čerpadlo po go.

20170320_171820.jpg

20170320_171810.jpg

Upraveno uživatelem fajticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

Trošku vyčistím a aparaturu přehodim do druheho ale jen jeden subáč, to stačí. Kdyby měl třeba o druhej někdo zájem. Jinak majitel přede mnou, co to zapojoval tak to udělal celkem "profesionalně".:DD Jinak dobrej bordel tam byl, a ze sedaček 2 kýble černé vody. A o tom interieru ani nemluvě, to bylo čišťení na celej den. Jo a budu tam dávat origo sedačky. Ale mam problém, jedna je sklaplá a nejde rozdělat do normální polohy. Tak kdyby někdo poradil, nebo věděl byl bych moc rád.

20170504_171200.jpg

20170504_180331.jpg

20170504_171921.jpg

20170504_171206.jpg

20170504_172645.jpg

20170504_171921.jpg

20170504_123829.jpg

20170504_123830.jpg

20170504_172109.jpg

20170504_171208.jpg

20170504_171943.jpg

20170503_192629.jpg

Upraveno uživatelem fajticek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...