fajticek

Peugeot 206 gt nové vozítko

151 posts in this topic

Tak tobe to tak prijde ale ja moc dobre vim co delam a ty budiky jsem tam dal asi abych sledoval cas:D me treba dela dobre ze vidim ty hodnty kdy uz je olej pekne zahratej a klesne mazani a muzu tomu vic nalozit a taky mam rad prehled kolik mam na baterce. Vsechno jde lehce oddelat. A dat do uplne zakladniho stavu ten volant budiky to je jen par sroubku a dratku :D moc to hrotite 

A rozhodne bych se skrze ty budiky hadal a za to vyplneni si taky stojim. A neni to zbytecnost druha vec je ten volant a ta sedacka to jo ale to je proste uz moje vec a muzu to za pul hodinky dat do puvodniho stavu takze ja bych rekl ze pohoda. 

Jo a rekl bycb ze pokurveni auta v mem pripade je dost silne slovo :) tohle je pokurveni.

16683966_1602035126490832_7334841147023594635_n.jpg

Jako autíčko je krásný. Na mě je to teda spíš motokára ( jsem na větší vozy), je jen Tvou věcí co si do auta namorduješ.  Vůbec netuším jaký je rozdíl v tom jestli máš v autě klasický pás nebo nějaké sportovní natož v kombinaci se sportovní sedačkou.  Já osobně bych takové věci montoval do auta které bych měl tak jako zde mají někteří jen pro zábavu na běžný provoz si myslím že to za a) není praktické b) není to pohodlné c) není to ani moc estetické . Opravdu si sám sebe ani nedokážu představit jak bych se štrachal z tvrdé hluboké sedačky když mám kolikrát problém vylézt i z normální. Viděl jsem pár vozů kde byli sportovní pásy namontované podle mě dost divně za kotvicí body u zadních sedadel a tím bylo v podstatě znemožněno zadní sedadla používat. Ale můj názor co týče poutání se pásy není příliš relevantní protože já patřím mezi tu skupinu lidí které pásy v jakékoli formě obtěžují a téměř je nepoužívám.

Jj souhlasim, ale proste delam si to tak jak mi to nejvic vyhovuje. Citim se v tom proste bezpecnejs kdyz jsem prikurtovanej poradnejma pásama, me až zase tolik nevadí. A v te sportovni sedačce se mi sedi dobře zase jde o to jak jsi velkej , ja jsem malej pekne tam zapadnu a zase az tak tvrda neni já mám celkem mekou. Me to tak vyhovuje, jo jak pises za ridicem se pak neda sedet jsou tam natazene pasy, ale nekupoval jsem to auto abych to mel jak autobus. Stejne beru max jednoho nebo dva lidi nejvic.

Mě se take libí, vetsi vozy chťel bych si koupit a zrenovovat liazku 18.33 tahace navesu na srazy jen a na obcasne projizdky :) a muj sen je jeste nissan silvia s14  ale tohohle pezotka nikdy neprodam, strasne zabavne auto :)

1833tbv.jpg

Posted (edited)

Jinak zatim auto stoji, musim udelat predni loziska. Leve je uplne k.o, jak bude čas musim se na to vrhnout. (Pod tou modrou plachtou mame zetor super 50 veteranek), ten zas čeká na nove trysky a musim nahodit a seřidit čerpadlo po go.

20170320_171820.jpg

20170320_171810.jpg

Edited by fajticek

Už mě to štve, na auto neni vubec čas. Jezdim ve felicii :( a už bych se zas projel. Ale skrz maturitu, je to casově jeste horší. Tak snad o prazdninách už zase budu lítat. :D