Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

TV PRIMA - Black Out


FrantaCV

Recommended Posts

Celoplošný výpadek 3.12.2016 jak satelit tak terestrika. 

Je to jen technika a prostě se stát může. Po ověření satelitu a zjištění, že ani pozemní vysílání nejde jsem dovolal na recepci TV Prima kde mi sdělili, že mají celoplošný výpadek a že se na odstranění pracuje. Na dotaz, "Proč tedy alespoň na www stránky nedají informaci o problému" mi sdělil pracovník  TV prima, že je sobota a nemají žádného IT technika, který by mohl informaci na stránky umístit.

To si snad dělají srandu. Jsem jen zvědav, zda po zprovoznění uvedou nějakou informaci ve vysílání. 

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, FrantaCV napsal:

Celoplošný výpadek 3.12.2016 jak satelit tak terestrika. 

Je to jen technika a prostě se stát může. Po ověření satelitu a zjištění, že ani pozemní vysílání nejde jsem dovolal na recepci TV Prima kde mi sdělili, že mají celoplošný výpadek a že se na odstranění pracuje. Na dotaz, "Proč tedy alespoň na www stránky nedají informaci o problému" mi sdělil pracovník  TV prima, že je sobota a nemají žádného IT technika, který by mohl informaci na stránky umístit.

To si snad dělají srandu. Jsem jen zvědav, zda po zprovoznění uvedou nějakou informaci ve vysílání. 

Že dokáže takhle někoho rozhodit výpadek jednoho programu nebo třeba i více programů a někam kvůli tomu ještě volat. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlastně mě TV Prima blba, když začínal Big Ben, běžel mi dvoujazyčně, tedy jak německy, tak česky. Zkoušel jsem nastavení televize, zda jsem to náhodou neaktivoval já, ale bez úspěchu. Tak jsem jen přepnul kanál. ;) Ale říkal jsem si, že jim tam třeba někdo zavolá, aby to opravili, ale já to nebudu. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, MilanF1 napsal:

Vlastně mě TV Prima blba, když začínal Big Ben, běžel mi dvoujazyčně, tedy jak německy, tak česky. Zkoušel jsem nastavení televize, zda jsem to náhodou neaktivoval já, ale bez úspěchu...

Přesně tohle se stalo našim ;-)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já se chybějícímu IT vůbec nedivím... u nás ve firmě není ve všední dny od 17. hod a celé víkendy nikdo kdo by mohl kompetentně řešit přelazování bezdrátových spojů a konfiguraci zařízení v síťi, dohled nad IPTV apod :D Takze vlastně naše pohotovosti jsou o tom pinga nepinga.. někdo vyřeší ve všední den :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako tv prima mám myslim taky naladěnou, ale dlouho jsem ji neviděl, pár let. Vlastně ani nevim, kdy jsem naposled koukal na tv vysílání..jakýkoli

Takže mě dycky pobaví, jak to kdo řeší

 

jo, mám kolegu co dycky zanotuje nějakou melodii, nebo řekne hlášku a já na něj čumim jak tele na nový vrata, protože vůbec ani ťuk nevim o co jde a on se kolikrát zasměje a řekne: no, to je z tý reklamy na to a to...

sem netknutej :D

Upraveno uživatelem morepower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...