Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

samovolne naklapeni svetel, chyba?


Mojo2

Recommended Posts

ahoj, včera se mi potvrdil problém se světly. Nemám xenony, ale stál jsem v koloně a zničeho nic se světla trochu sklopily a znovu vrátili do původní polohy. Včera jsem si toho všiml 2x a již dříve jsem na to měl podezření. Pokud vím, tak halogenová verze světel nemá automatické naklápění v závislosti na zatížení... Je to jako když ovladačem náklonu světel otočíte na jinou polohu a pak ho hned vrátíte do původní polohy. Už jsem si toho všiml dříve, ale nebyl jsem si tím 100% jistej. Měl by někdo nějaký nápad? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 406 mi to nedělalo kolečko, ale oxidace v konektoru motorku naklápění. Stříknul jsem to "kontaktolem", několikrát rozpojil/spojil a byl od toho pokoj ;) Ale dělalo to jen jedno světlo. Takže pokud se naklápí světla obě, bude to spíš opravdu v tom ovladači :myslim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nepohasínají jenom? To se mi děje už velmi dlouho, na volnoběh a otočení volantem, nebo jiné zatížení mi docela dost pohasnou, možná by to mohlo vypadat jako že se hýbají nevím. Každopádně to je asi normální, dělá nám to u více aut, ale u 5008 je to dost citelný. Při jízdě nic poznat není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...
  • O 2 týdny později...

Mně to kdysi na staré 308 dělalo právě to kolečko v kabině, speciálně když bylo hodně vlhko a nízká teplota. Zkus se postavit s autem proti zdi a šahat na to kolečko, případně pokud změníš jeho polohu, tak se musí světla přenastavit, ale žádný další pohyb. Měnili to na záruku, ale i bez ní by to bylo na cca 900Kč. Nové kolečko mělo o poznání tužší chod.

Diagnostika určitě nic neukáže, to by to nesmělo fungovat vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...