Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s blinkry


dejwicek23

Recommended Posts

Zdravim,mam mensi problem u sve 306tky s blinkrama. Vzdy po nastartovani 20minut jizdy fungujou normalne,ale ve chvili kdy se auto ohreje,nevim jestli to ma na to vliv mi zacnou blinkry vypadavat,ale vystrazne mi fungujou porad. Jen blinkry vypadnou a silneji zaboucham na se shora na pristrojovku,tak se obcas pusti ale zas jen na chvilku. Mohl by mi nekdo poradit v cem by mohl byt problem? Dekuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaky rocnik motorizacia?

pozrel by som spinac vystraznych svetiel ten to prepina bud na packu jednotlive strany alebo priamo cez spinac obe strany naraz  mrknul by som na neho 

a potom packu smeroviek moze tam byt prechodak a neposiela to stavu na packu z prerusovaca alebo z packy uz na smerovky 

ked zapnes vystrazne packu obchadzas vtedy v obvode neplni ziadnu ulohu

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Také bych se zeptal, výstražné mi zničeho nic přestanou jít spolu se stropní lampičkou,lampička přestane svítit na otevření dveří, jakmile to nejde, dám klíček do druhé polohy a začne to fungovat,nějaká rada? Spínačka? Řídící jednotka? Díky

PS- Spínač výstražných jsem již měnil a problém setrvá.

Upraveno uživatelem Peu306
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...