Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor 1.2 PureTech


emato

Recommended Posts

Mame ho ve 208, 60KW, vykonově asi dostačující, Radka říká že je to živější než 1,4 co měla ve 206+, spotřeba dle palubáku cca 5,5l. Ale mě se to moc nelíbí, ja jsem zvyklý jezdit ve vyšších otáčkách než ona a ten hluk a zvuk tříválce mi moc nesedí.

Jinak bych řekl že pokud to někdo nebude honit do vyšších toček nebo mu nebude vadit ten zvukový projev tak asi dobrý. Jinak ma najeto teprve 8000 km takže nějake problemy posoudit nemužu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V benzínu není v ceníku nic jiného než 1.2 PureTech: http://peugeot.ecpaper.cz/osobni/308-NEW/308-NEW/Peugeot-308-NEW-cenik/#page=1

V konfigurátoru http://konfigurator.peugeot.cz/konfigurator/nova-308/5-dverovy má 308 na výběr jen jeden motor 1.2 PureTech 82 kW.

Jde mi o to, proč si jako zákazník nemůžu nyní koupit novou 308 s benzínovým 4-válcovým motorem.

 

btw: s tím 3-válcovým 1.2L mám zkušenosti a není to můj šálek kávy (do kopce to prostě výkon nemá a podle zvuku to vypadá jako by se ten motor měl každou chvíli rozpadnout), ale je to jen můj názor, nechci tím nikoho ovlivnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže když si chce člověk koupit Peugeot 308 a chce benzínový 4-válcový motor, tak může začít na 637 tis. Kč za GT verzi, která má v nabídce jen 1 motor: 1.6 THP 200k.
Ostatní verze Active, Access a Allure mají jen 3-válcový 1.2 PureTech s různým výkonem.

Tak to je smutné.

Upraveno uživatelem emato
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o tří a čtyřválcový motor, ale o různé výkonové stupně a o plnění emisních norem. Když může mít Mondeo litrový tříválec... Tak proč by nestačil na menší 308mu. Pokud chceš čtyři hrnky musíš koukat do vyšších pater ceníků a nebo po jiném modelu značky.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, za 10 let budou běžné 2 válcové, 3 válcové budou od 600 tis. Kč a 4 válcové od miliónu, protože to bude high class. Kdyby šlo jen o výkon tak to neřeším. Ale 3-válce prostě nejsou kultivované, rychleji se opotřebují, mají hrozný projev, atd.
Vůbec se mi to nelíbí, ale co se dá dělat. Zvyknem si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, za 10 let budou běžné 2 válcové, 3 válcové budou od 600 tis. Kč a 4 válcové od miliónu, protože to bude high class. Kdyby šlo jen o výkon tak to neřeším. Ale 3-válce prostě nejsou kultivované, rychleji se opotřebují, mají hrozný projev, atd.

Vůbec se mi to nelíbí, ale co se dá dělat. Zvyknem si.

Ano musíme, čím jezdíš teď? To jen tak mimo téma.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad se blýská na o něco lepší časy, to ukáže čas
http://www.autoforum.cz/technika/saskarna-jmenem-downsizing-konci-nove-motory-aut-budou-zase-vetsi

Z těch malorážek 1,0 1,2 jsem měl dost rozporuplné pocity. S několika jsem jel a byl jsem znechucen. Hlavně projev byl jak "haťapka", koně byly zdechlý. Prostě objem tam chybí. Věřím, že je spousta lidí, co tohle neřeší a stačí, že to nějak jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvulje 8 hodin ráno a už mě to třikrát odhlásilo, nechcete to zmodernizovat zase?

jinak k tématu--řešit v dnešní době maloobjemové motory celkem nechápu, když je možnost koupit auto s motorem V12 a výkonem 1000 koní :P, píšu to proto, že velmi dlouho v tomto prostoru tomu tak nebylo

spíše se mi zdá, že chcete auto s V8 4 litry za cenu 1 litru atmosféra :D, no, to pude těžko...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...