Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stále mizí voda z chladiče


Agir

Recommended Posts

P406, 1996, 1.8, 81kW
Zdravím pánové... tak jsem vyměnil chladič topení a následně víčko expanzky, těsnění pod hlavou, nechal zbrousit hlavu, těsnění pod výfukové potrubí, těsnění pod sání, těsnění na termostat včetně termostatu a stejně mi stále mizí voda.. už tomu nerozumím, furt musím dolívat, ale zdá se mi, že mi voda zmizí vždy, když vozidlo stojí, po vypnutí motoru.. už nevím co mám dělat, přitom trubky začnou být normálně teplý, teplotat se drží na 90° cca.. prostě už nevím jak dál.. prosím pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nevíš kde se ztrácí ,za předpokladu že hlava + těsnění je OK, tak provrtej víčko chladiče namontuj a utěsni do nej ventilek a natlakuj soustavu ,studenou!!! na daný tlak chladicí soustavy a druhý den zkoukni tlak zda-li klesl a pak kde je mokro,na studeném se neodpaří!!Jinak bych se zaměřil na to proč ji rovnal a a PROČ neotlakoval,toto je trošku ,spíš víc divné!Bez předchozích problému nevidím důvod hlavu jen tak brousit a když jsou problémy tak proč neotlakovat,jedině pokud je 100% jasné že bylo KO těsnění ale stejně "jistota  je kulomet, jak řekla jeptiška a dala na svíci celofán!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do medzivalcoveho priestoru nevidis, mozu tam byt trhliny a voda sa odpari. ale to nevidno len tak volnym okom.

Nepises kolko dolievas, kolko si prejazdil od doliatia, ani ako jazdis, ani aky teren.

Mozno robis plany poplach. Kamarat mal na ZX tiez problem ako ty, ked jazdil bolo OK, ked odstavil otovoril vicko, alebo mu voda vyvrela, alebo tam nebola ziadna.

Tak mu vravim, naco to furt otvaras. Pozri ked bude studene, dolej ak bude treba. Po jazde to neotvaraj. Aj tak spravil a uz potom nemal ziadny problem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...