Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

blinkry


johnvice

Recommended Posts

Omlouvám se jestli zakladám staronové téma.

Poslední dobou se mi několikrát stalo, že na křižovatce gestikulujou protijedoucí ridiči, něco ve stylu: proč nepoužívám blinkry když odbočuju. Ale já je používám. Pro jistotu na nejbližším možném místě parkuju a kontroluju žárovky směrovek, a ty přední (ve světlometech) 2x. Vše ok.  Jediné co mě napadá je špatná viditelnost směrovek ve světlech spolu s denním svícením :o/ Nestalo se vám něco podobnéhho ? r.v. 2011

PS: Pro Ludvy Hnidopichy - samozřejmě před každou jízdou kontroluju funkčnost všeho co vyháška ukládá :o))))))

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to už se tu řešilo, to je klasický problém se starším předkem. Je to lepší v kombinaci s potkávačkama. Denní blinkr úplně schovají. Po faceliftu už je to vyřešeno. 

Osobně to řeším tak, že v těchto situacích (když si to uvědomím) ta přepínám světla na parkovací, pak je blinkr vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak píše Martin. Už to zde proběhlo.

Facelift to má udělaný líp-při blinkru denní úplně zhasne:

SS855234.JPG

 

Btw: vendelinek - ty směrovky pod zrcátkama jsou určený pouze na bok=vpředu mají uvnitř plasty. Takže zepředu nejsou vidět vůbec :(

 

Je to tak-to se Frantíkům moc nepovedlo.......

Upraveno uživatelem Dodo1976
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...