Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

oceňování


norman

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit s oceněním P207 Sport s motorem HDi 80 kW, VF3WC9HZC33703521

pro smlouvu s pojišťovnou o výši pojistného plnění.

Problém je v tom, že výbava je nadstandardní a předpokládám, že byla nadstandardní i na poměry v Německu a nedaří se mi sehnat srovnání.

Například v současné inzerci nenacházím u P207 integrovanou GPS s větším barevným displejem, parkovacího asistenta, boční světlomety, duplexní hlasovou komunikaci (hlasové ovládání), ekvalizér, video vstup, senzor benzinu v palivovém filtru (zachránil mi motor). S další mojí výbavy se občas v nabídce vyskytne ESP, tempomat (ale ten nemám zatím aktivovaný), mlhovky, GSM, zónová klimatizace a jiné.       

Stav tachometru něco přes 112 tisíc.

Díky za pomoc.

DSC00662_.JPG

DSC00663_.JPG

DSC00669.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, s hodou okolnostní mám skoro dvojče tvého auta :D

Co jsem se dával tak by to měla být verze už GT protože na ty se dávaly už ty "lepší" světla. Sice nemáš panoramatickou střechu a polokožený interier ale to zase nahrazuje ta "velká" televize. Co se týče cenového odhadu tak to bude boj ale s pohledu mého zhruba 120-140tKč z ohledem na rok výroby také. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...