Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výmena batérie


Peugeot 508 SW

Recommended Posts

Ja jazdím 90% dlhšie trasy, 65km tam a 65 späť a baterka klakla behom pár dní, žiadny economy režim sa mi nezapínal predčasne, ten sa zapína skôr vtedy, ak motor nebeží dostatočne dlho pre dobitie aku.

K tej výmene asi tolko: Francúzski inžinieri zapracovali na tom, ako výmenu znepríjemniť, po odpojení svoriek akumulátora som odklipoval dosku s poistkami, pri minusovom póle som odpojil jeden konektor pre ľahšiu manipuláciu a potom som nejakým zázrakom vyrval ten plastový kryt, doškriabal si pri tom ruky, ale podarilo sa. Origoš baterka nemala na sebe rukoväte, aby sa "lepšie" vyberala, ale dalo sa zvládnuť aj to, je vhodné mať ale pomocníka, ktorý drží káble a poistky čo najďalej. Zasunutie novej batérie a zakrytovanie je už celkom pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 27/12/2016 at 21:38, Agrafik napsal:

Doporučil bych baterku občas nabít. Stačí si spočítat, kolik je toho hlavně teď v zimě zapnutého a ono toho moc na nabíjení baterie moc nezbyde. Zkusím to změřit u sebe, až bude větší zima.

Tak jsem byl u známého nechat přeměřit baterku. Podle všeho je baterka ok, jen byla "ne zcela dobitá". Tak jsme ji přes noc nechali v nabíječce.

Nicméně žádnou změnu chování u economy režimu jsem po nabití nezaznamenal, stále to do něj teď v zimě padá celkem rychle.

Jinak ale není žádný problém, auto startuje naprosto v pohodě, všechna elektrika funguje, tak neřeším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Vie dat prosim niekto zo SB navod na vybratie baterky? Pozeral som aj tu druhu temu, kde je link na vymenu v anglictine, ale neviem to z date stiahnut.

Cez zimu robila baterka male problemy, tak uvazujem nad vymenou.

Inak aku odporucite? Bosch S5, Varta silver (tieto dve su vlastne rovnake baterky, iba ina nalepka) a Exide Premium. Su to vsetko 77ah baterky. Niektore auta potrebuju novu baterku zapisat do RJ, potrebuje to aj 508?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vartu SIlver 77Ah 780A mám já a po 4 letech je na konci živoznosti :myslim  Takže jí výhledově plánuji vyměnit za Exide ;) 
Vyndání je opravdu poněkud složitější, ale když jsem jí vyndal já, tak to dá každý :D O konfiguraci nic nevím. Předpokládám, že se to týká toho, pokud bys nějak zásadně měnil Ah. Každopádně vyndání baterie, odstavení na nabití a následné vrácení do auta - vše normálně plně funkční. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavne tam ako mas v tom anglickom navode na strane 5 bod 8 je potrebne odcvaknut, aby si mohol dvihnut cely panel s poistkami...s tymto som sa najviac trapil ja, lebo som pozabudol, kde presne to je a nemal som navod po ruke

este ma napadlo, ze po vymene resp. odpojeni baterie, je potrebne reinicializovat ochranu proti privretiu ruky v okne (podla navodu z manualu)

Upraveno uživatelem puq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj na 1.6 ehdi hlásí diag chybu P1AA0 zařízení pro udržování napětí. 

Koukal jsem na video výměny auto baterie a tam po odpojení baterie naměřil na kabelech 12v já když odpojím baterií tak napětí na kabelech padá rychle dolů a zastaví se na cca 1.3v. 

Auto bylo delší dobu bez baterie dá se ten záložní článek v autě nějak znova nabít nebo nakonfigueovat nebo je potřeba ho vyměnit za nový děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bajza206 SW
 Já si osobně myslím, když byla baterie déle odpojená (nevím jak dlouho) proč by onen kapacitor měl držet napětí.
Co já vím a četl jsem o principu  E-HDI tak je tento kondenzátor o ohromné kapacitě cca 600 F o napětí pouze 5 Voltů který má pomáhat vyrovnat proudový náraz při rozjezdu start stop pomocí reverzního alternátoru.
Navíc tento kondenzátor není přímo spojen akumulátorem ale ovládám dle potřeby přes nějakou vlastní řídící jednotku (kdy se má nabít/vybít) už proto si myslím že nelze po odpojení baterie naměřit 12V  ps: video jsem neviděl .

 

Upraveno uživatelem Multiplex406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak video jsem zkouknul , coje to za motorizaci vidět není , že tam naměřil 12 V je fakt.
Podle mě E-DHI má zmíněný condenzátor 5V tudíž z podstaty nejde naměřit 12V a navíc se přiřazuje k baterii a reverznímu alternátoru do série.
Ale jsou to mé doměnky , docela mě to zajímá budu si to muset naštudovat.
Také je možné že si mechanik na videu někde připojil pomocný zdroj , aby pak nemusel nic nastavovat.

Upraveno uživatelem Multiplex406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...