Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samovolne docasne vypinani svetel a osvetleni palubky


Guldur

Recommended Posts

Ahoj vsem,

rad bych se zeptal, zda nasledujici problem trapi i nekoho jineho (a nasel reseni), ci v tom jsem sam a pak se bude jednat o mravenci praci najit pricinu.

Drive se mi stavalo hodne zridka, ze pri jizde se zapnutyma potkavacima svetlama zniceho nic na 1-3 sekundy vypadly a znovu naskocily. Nekdy se k tomu pridalo i osvetleni palubni desky, nekdy ne. Ovsem v posledni dobe svetla zacala vypadavat mnohem casteji, coz znamena treba i 5x za 2 hodiny jizdy. 

Nevysledoval jsem, pri jake prilezitosti se to deje - delka jizdy (delo se pri popojizdeni po sidlisti, stejne tak pri jizde na 170km), kvalita silnice (polni cesta, dalnice), teplota (leto, zima) ci cokoliv jineho. Byl jsem s tim v servisu a bylo mi receno, ze nic evidentniho, co byt o mohlo zpusobovat, nevidi, takze jedinym resenim by bylo hledat pricinu v elektrice.

Kdyby nekdo vedel, nebo aspon mel tip, co by to mohlo zpusobovat, budu vdecny za jakekoliv navedeni.

 

Jedna se o P308, 1.6 benzin, 88kW, r.v. 2008 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak to je ale blbá závada... Zkontroloval bych ukostření, mně se kdysi podobným způsobem projevila na Feldě uhnilá kostra startéru, za jízdy mně zhasly světla a myslím že přestal jít větrák. Tehdá jsem to dotáhl 0,5km na benzinku a druhej den jel podepsat objednávku na Pežota:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...