Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Problém při otevírání kufru


popest

Recommended Posts

Ahoj,

 

chci se jen zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s podobnou věcí. Připadá mi, že to dělá jen když je zima. Občas to udělalo když jsem auto kupoval v únoru. Přes rok jsem si toho nevšiml, ale teďka jak se ochladilo, tak je to zpět. Když vezmu za kufr a nechám ho ať se sám otevře, tak ke konci otevírání nezpomalí jako obvykle, ale zprudka se otevře až to trhne s celým autem. Je to lehce vidět i na pantech jak to s nimi škubne. Není to zrovna ideální... Když kufr několikrát zavřu a otevřu zlepší se to (asi se ty vzpěry ohřejí).

Je to běžný jev nebo to nové vzpěry spraví? Ptám se, protože jedna stojí 1100,- :-)

 

díky.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžné to není, protože to spíš nedrží nahoře a padá, takže bych neřešil a raději to přidržel. A pokud chceš nutně nové, tak na autorozvody.cz seženeš v ceně od 220 do 550 Kč za kus.

 

Upraveno uživatelem Sale
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj mám podobnou zkušenost na Renault Megane. Koupeny z aftermarketu jako náhrada. Víko kufru málem urvalo i střechu. Co jsem četl na fórech, tak ty origo (alespoň u Renaultu) jsou konstrukčně jiné a "zabrzdí" těsně před jejich úplným vytažením. Proto jsem chtěl koupit origo Peugeot. Akorát mi přišlo divné, že to dělá jen v zimě. Jak psal Ajap, dělá mu to taky: "snad odjakživa". Asi tedy nemá cenu utrácet 2200,- za nové origo, které to zřejmě budou dělat taky. Podívám se jaké mají ty moje číslo, třeba budou v serviceboxu už jiné, novější. Pak to možná prubnu, jinak asi ne.

 

Díky za Vaše reakce :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...