Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Napetie v zapalovaci


skeblo

Recommended Posts

Zdravim da sa nejako cet diagnostiku dosiahnut, aby napetie v zasuvke pre zapalovač bolo iba po nastartovani?. ak nie dalo by sa vytiahnut z poistiek a ak ano z akeho spotrebicu resp. na aky okruh by bolo mozne ho zapojit napr. druhyu zasuvku. chcem si dat do auta vyhrievaciu podlozku, ale ak by som ju tetaz sabudol vytiahnut tak by sa stale hriala, preto chcem len aby sa hriala ked je auto nastartovane.

Upraveno uživatelem skeblo
Doplnenie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak podlozka je doma a podla popisu prechadza nou 2,6A. Nakoniec mam taku predstavu ze by som ju chcel pripojit na novo vytvoreny kontakt a nie na origo zasuvku zapalovaca. Chcel by som si vytvorit novu zasuvku, ktora by bola pod sedackou a na jar by som z nej podlozku vytiahol a odlozil zas do zimy.  Na aku poistku by som mal pripojit ten novy kontakt aby podlozka isla iba pri nastartovanom aute. ked tak pozeram na poistkovu skrinku tak mi to vychadza na poistku 40 cize ventilator ma najvacsiu poistku a ai kable najhrubsie ale ten uz sa roztaca v druhej polohe kluca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...