Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ziarovka denneho svietenia P13W


kire55

Recommended Posts

mam  jsou bez problému zatím :) akorát když nebude svítit musíš otočit koncovku a odříznout ten caplik a drží i bez zajištení:)

20150619_134648.jpg

Upraveno uživatelem FIZOLA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravim přidám mojí zkušenost s těmito led.

Žárovky pasují používám je již 5 let. jen jednou  problém žačala poblikávát byl studený spoj na té horní desce jak spojuje sloupce po 3 ledkách , asi od vybrací stačilo proletovat bylo to lupou vidět.

Ale ještě jeden postřeh pro jistotu jsem si ze stejného CZ obchodu objednal 1ks té samé jako náhradní (rozdíl od první původní objednávky a nahradní žárovky cca2,5 roku)
Žárovku jsem nakonec použil na jiném 508čce a ona nesvítila. Proběhla zkouška na ext. zdroji a vše OK.
Přičina byla že u tohoto typu je nutná správná polarita + - no a zde byla obráceně proč? nevím u prodejce nebylo nijak rozlišeno.
Nakonec jsem odpájel patici odřiznul ledkovou část, otočil , přilepil zpě, zaletoval v patici a svítí do dnes.
Nevím jestli to byla vadná serie  ale nedělám si iluze o nějaké čínské výstupní kontrole.
Tak jenom kdyby někomu nesvítila tak vyskoušet mimo patici z obrácenou polaritou.

Při běžném provozu závadu nevypisují pouze až v Diagboxu = stačí pak nastavit BSI jednotce denní svícení samostatné LED žárovky a pak vše OK ale normální uživatel bez dia nic nepozná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...