Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunguje touchpad


brixtr

Recommended Posts

já z toho notebooku zešílím. když už se mi podařilo nainstalovat windows( našel sem ve zpravach produkt klíč na instalaci zaplat panbuh) ovšem ted mam jiny problem. absolutně vubec mi nefunguje touchpad. když není připojená myš ani se nezobrazí šipka ukazatele. když sem stahl ovladače z asus podpory tak se ani nenainstalovali. přikládám foto o chybě viz obrazek. neporadil by někdo co stím?

15060266_10207175715502848_477943883_o.png

15045419_10207175742783530_1627473469_o.png

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synaptics......vygoogli a stiahni a nainštaluj

http://www.synaptics.com/resources

(a v správcovi zariadení hľadaj ovládače pre Myši a ostatné polohovacie zariadenia,nie neznáme zariadenia)

Upraveno uživatelem ferinko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To muselo mít něco společného s čtvrteční aktualizací woken Win10 nebo nevím....včera mě na Asusu taky najednou cvrnk a touchpad nefunkční ,driver fuč..Smart gesture fuč.....musel jsem přes Asus install znovu instalovat smart gesture....a nastavit.....zatím to beží zase jak má...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ticha zavist :D teda hlasita :D nejdřív blika pak nefunguje touchpad pak ovladače wifiny :D .. no děs :D dneska sem našel svuj stary acer tak že ho rozjedu když už sem se domu vratil odtahovkou a hned aktualizace na win 10 ze sedmiček :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...