Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Žárovky-potkávací světla


mikysedliste

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

 60W H1 Led CREE CHIP 7200LM Car Headlight Conversion Kit Driving Lamp Bulb Car External Lights H1 Fog Headlamp Carro Levou Farol
http://s.aliexpress.com/VfQzUNjA
(from AliExpress Android)

Netvrdím že přímo tyto. Ale pro představu co tím myslím. Kam se hrabou xenony. Ale doporučuju jen do čoček. Tohle kdyby jsi Oldo narval do tvejch světel, tak tě první protijedoucí řidič vykastruje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 7. 11. 2016 at 17:55, Chozeluizskuner napsal:

 60W H1 Led CREE CHIP 7200LM Car Headlight Conversion Kit Driving Lamp Bulb Car External Lights H1 Fog Headlamp Carro Levou Farol
http://s.aliexpress.com/VfQzUNjA
(from AliExpress Android)

Netvrdím že přímo tyto. Ale pro představu co tím myslím. Kam se hrabou xenony. Ale doporučuju jen do čoček. Tohle kdyby jsi Oldo narval do tvejch světel, tak tě první protijedoucí řidič vykastruje

Podle ceho soudis, ze kam se hrabou xenony? Papir znese vsetko. Ty LED cipy maju v reali okolo 300lm... A keby aj mali cca 1500lm, tak smer svetla by bol vyuzity iba polovicne, pac ma jeden cip smerem hore, a druhy dole. Ale, 407 ma parabolku dole "vybratou", takze cip smerem dole by bol defacto k nicemu, lebo by menal odrazovu plochu na parabole... Cele je ne nezmysel, leda jak tuning. Konvencne svetla ci uz na halogen zarovku alebo xenon su projektovane tak, ze pocitaju se zdrojem svetla, ktrery sviti vsemi smermi, ne len hore, dole, do boku atd. Vsetky ostatne zdroje svetla su potom v konecnem dusledku menej ucinne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foxo súhlasím. Svetlá v 407-me nie sú stavané na taký typ svetelného zdroja, nie sú LED ako LED a nikdy to nebude svietiť ako autá s FULL LED svetlami.

Inak už aj na pohľad na fotke kde porovnávajú tie ledky je vidno ako ich vodiči idúci v protismere budú zbožňovať.

 

HTB1Tli6LXXXXXb5XFXXq6xXFXXXy.jpg

Upraveno uživatelem Judes
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím.Nechci zakládat další téma ,tak se ptám tady.Můžete mi doporučit nějaké dobře svítící žárovky do potkávaček?Jsem ve čtvrtek jel z Drážďan do Prahy, samozřejmě začalo večer pršet a já při těch světlech vyděl akorát tak prd.Uvědomuju si že je to moje chyba,když kupuju levný žárovky z tesca,proto bych si rád nechal poradit.Předem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak, original svetla stoja za prd. Co sem mal moznost vyskusat, najlepsi su asi osram NB unlimited, ale este moc dore svita Philips white vision +60. Svita krasne na bilo (4300k) ale aj dobre osvetluju vozovku. Coz sem se dost cudoval, na suchej ceste su lepsi videt jak osramky NBU!!! Za dazda nevim. Ale su hodne drahe, takze ked nemas dorobene LED DRL, tak kasli na to. Budes menit asi kazde 2 mesice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam mám Osram Night Breaker Unlimited a nemůzu si stěžovat. Jen by mě zajímalo, jaká světla byste chtěli mít, aby podle vás nestála za prd. :) Oproti např. 406 svítí 407 mnohem lépe a také se s ní dalo jezdit. Podle mě originální světla svítí stejně jako u oastatních aut s klasickými žárovkami. Kamarád má Octavii 3 a nesvítí o nic lépe. Jestli on nebude problém spíš v tom, že spousta lidí má tak špatně seřízená světla, že při jejich míjení člověku akorát posvítí do očí a potom opravdu není nic vidět. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...