Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audio video kabely


MotoMoto

Recommended Posts

Likviduje kabely svideo ,  RGB cinch a další audio video kabely,  je toho plná bedna.  Ještě tam jsou sériové a paralelní pc kabely a napájecí k pc. 

Tak kdyby někdo chtěl . Za týden to jde na likvidaci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Poslat není problém, je toho plná bedna. Tak PPL to může odvézt. Cenu podle toho co to bude stát.

Hafity Ne to jsou audio video kabely, takže záslepka, bohužel ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošta je problém pro mě, za prvé by to stálo hodně, protože to váží asi 30 kg, za druhé, bych s tím musel jet na Poštu a vystát tam strašnou frontu a za třetí nemám poštu rád.

Takže to mohu poslat PPL, kde si to k nám přijedou vyzvednout a když mi kromě adresy napíšeš telefon tak se s tebou spojí a dovezou ti to v danou dobu, podle tvých požadavků a nebo uloží na výdejní místo.

Díky za pochopení.

M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Proč by ti to nehodili do práce? Když to uvedu jako dodací adresu tak to dovezou kamkoliv. Jinak ta výdejní místa jsou uvedená na netu. Na jejich stránkách. S tím dnem dodání je to teď trochu problém, přepravci moc nestíhají.

Dej vědět, protože už jsem myslel že to nechceš a včera to málem odvezli.

M

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chci to.

Tak do práce mi to hodit mohou, to jo, ale ne vždy jsme měli s PPL dobré zkušenosti, a až uviděj tu adresu, nechá to na recepci a pak už mě s tím nepustěj přes vrátnici ven... Těžko bude čekat u parkoviště, než se tam dostanu přes celej objekt, abych si to přehodil do auta... :-(

Výdejní místo (pobočku) mají až na Černokostelecké, já pracuju kousek za Prahou 20...

Pokud to chceš poslat teď před Vánocema, tak to pošleme, a v nejhorším si to vyzvednu na tom výdejním místě, které je doufám ta Černokostelecká...

Nebo po novém roce na mou adresu - předpokládám, že jeden den vyzvednou u Tebe a druhý den budou doručovat - tak bych Ti napsal, které dny mám volné a poslal bys to den před mým volnem...

OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marcel505: Jestli chceš tak to můžeš nechat poslat ke mě do práce do Vysočan. Musel by jsi si to ale vyzvednout co nejdříve, nemůžu ti to tam dlouho skladovat. Jestli ti to vyhovuje tak se domluv s Motomoto a já mu pošlu adresu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...