Schreek

Nový Peugeot 3008 - ceník pro český trh

26 posts in this topic

OK začnu si dělat pořadník. Jen musíte ještě chvilku počkat, až si najdu vstřícnou banku která to bude financovat.:papa

Napiš si mě tam taky ... jen aby to mělo alespoň volant a motor ... sedět se může na bedně od banánů :D :D - za ty prachy

Pro prodej jednoho vozu a bez následného servisu se já hádat nehodlám. :bojim To je obchod. Doma také musím platit za jídlo, vodu, plyn, elektřinu a spoustu dalšího. Zákazník to za mne nezaplatí. To pro mne znamená, že si na ně musím vydělat svojí prací. Zeptám se. :myslim  Nechodíme do té práce proto všichni?  

Klasicka forma prodeje aut za nic. prijde new dealer aby plnil a mel bonusy tak proda i pod nakup, jednou ovsem nesplni kvotu nedostane bonusy z kterych doplati ztraty a samo chod dealerstvi vcetne mezd= dealer zkrachuje nebo v lepsim pripade prijde o autorizaci znacky, no a zakaznik pak vola ohledne reklamaci jinde.... no tak at se stara chlapec kdyz nase nabidka o 5 tis drazsi mu nebyla dobra.... 

Tomu se pak smeju, proste kupujes si i servis k autu. napr mercedes centrala nedopusti rozdily v cenach aut mezi dealery, ti pak mohou jen soutezit v nabizenych sluzbach ci vyhodach.

jasně,máte pravdu,cena je víceméně stejná,ale k autu jde přidat nějaký ten bonus apod,sleva na servis...

tak jde o to tady pomoct...

však to znáte cena přes známyho je vždy lepší než když přijde člověk z ulice...

Posted (edited)

V 30. prosince 2016 at 13:50, Pe.Tr napsal:

Klasicka forma prodeje aut za nic. prijde new dealer aby plnil a mel bonusy tak proda i pod nakup, jednou ovsem nesplni kvotu nedostane bonusy z kterych doplati ztraty a samo chod dealerstvi vcetne mezd= dealer zkrachuje nebo v lepsim pripade prijde o autorizaci znacky, no a zakaznik pak vola ohledne reklamaci jinde.... no tak at se stara chlapec kdyz nase nabidka o 5 tis drazsi mu nebyla dobra....

Tomu se pak smeju, proste kupujes si i servis k autu. napr mercedes centrala nedopusti rozdily v cenach aut mezi dealery, ti pak mohou jen soutezit v nabizenych sluzbach ci vyhodach.

A to je klasické jen u nás nebo i ve světě, že si koupím auto a musím jezdit do servisu a reklamovat jen tam, kde jsem si ho pořídil?! omg.

Edited by John_Ice