Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otevření pátých dveří


kaprese

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

chtěl jsem se zeptat né úplně k tomuto ale nechce se mi zakládat úplně nové vlákno na to. připadá mi že při zavření pátých dveří je to rána jako prase jak kdyby ty tlumiče neměli sílu vůbec to tlumit ten průběh zavírání víka ale dveře jinak drží otevřené naprosto v pohodě. máte to taky tak nebo jsou ty tlumiče prostě už špatné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavření dveří netlumí plynové vzpěry, ale zvuk "vyrábí" konstrukce dveří, zámek, a zejména těsnění. Mě to u 5008 dělá taky otřesnou prdu. Dalo by se částečně vyřešit pořádným vytlumením dveří (zevnitř nalepit butyl na plech, na to dát tlumící materiál, nebo třeba hotové pláty např. Gladen aero), ale bohužel pak bys musel na zakázku nechat udělat nové vzpěry, protože dveře ztěžknou a nebudou držet otevřené. Mě ošklivě klapou i zadní dveře a nepomohlo moc ani vytlumení. Prostě prémiovka :D Hlavně by to chtělo u mého auta střechu (není zde asi ani gram tlumení) za deště není slyšet nic jiného. No a pak tu tragickou zadní a částečně i přední nápravu, moje auto je horší než Felicie, ale to je už jiné téma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...