Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

aplikace pro ochranu soukromí ,vypnutí gps


chuck11

Recommended Posts

Ani se tomu nemusím věnovat abych věděl, že existují i jiné značky ;)  A že člověk v tu chvíli nedá dohromady 100% názvu, tedy včetně slova "Note", no to je teda šlamastyka, že ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, morepower napsal:

Kluci, já se jen z neznalosti zeptám, ono je možné, že máte v telefonu vypnutou GPS a přitom na pozadí (v nějaké jiné aplikaci) běží? To jako fakt?

Ano je to běžné,bohužel o tom lidé moc neví.

Např u mne GPS byla normálně zapnuta max.3minuty výsledek je ale dle obr. 2dny 10hodin 30minut což mne maximálně štve.

Screenshot_20161031-193047.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, chuck11 napsal:

Ano je to běžné,bohužel o tom lidé moc neví.

Např u mne GPS byla normálně zapnuta max.3minuty výsledek je ale dle obr. 2dny 10hodin 30minut což mne maximálně štve.

 

Wi-Fi byla aktivní, ale využita byla jen 29 s, podle využití procesoru, takže nevim kde vidiš problem, to že je wi fi aktivní neznamená že je celou dobu využívána, stejně tak GPS, mam ji zapnutou stále a aplikace si na ní šahne když je to potřeba, od toho je to smartphone, to je prostě funkce která je využívána, jinak takový smartphone nemá smysl, to si potom kup nějakou klasiku a maš klid, třeba tady - www.retromobil.cz

 

Jinak by ti možná pomohla appka App Ops - https://play.google.com/store/search?q=App Ops

je jich tam více, tak mužeš vyzkoušet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android už nějakou tu verzi zpět umí hlídat, která apka smí nebo nesmí používat tu či onu službu či zařízení a na androidu to i funguje. Jenže když je na něm touchWiz, dělá si to, co chce. To že, službu (wifi, polohu) vypneš by mělo znamenat, že je vypnutá. Bohužel tomu tak není. Nejde o paranoiu, proč bych ale měl komukoliv poskytovat svoje osobní data. Stačí, že je poskytuju operátorovi (s tím mohu třeba uzavřít smlouvu), nikomu jinýmu není nic do toho, kde se pohybuju a kam se připojuju. Nemusím těm šmejdům poskytovat data, která pak prodávají, o tom přece smartphone není. Ta banda komerčních šmejdů mi zadarmo taky nic nedá, tak proč já bych měl... Jestli mi manželka leze do telefonu je moje věc, ale proč by tam měl lézt samšunt, gůgl či výrobci apek, to fakt nevim.

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...