Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový Peugeot 3008


Laďa

Recommended Posts

Mám nezvyklý dotaz. Jak jsem už uvedl někde výše, tak s manželkou plánujeme časem koupit novou P3008. Dívali jsme se čím by jsme ji vylepšili a manželka trvá na tom, že ji chce v kůži.Já kůži odmítám. Máte nějaký pádný argument, kterým bych ji od toho odradil? Nebo když ji nepřesvědčím má kůže aspoň nějaké klady? Jaké máte s kůží zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už bych do auta nic jiného než kůži nechtěl. Ta údržba oproti látce je neporovnatelná. Hlavně když vozím vzadu dvě děti.

Na tu 5008 jsem zvědavý. Mě tam teda 4x4 trochu chybí, páč tahám vlek s lodí a na písku a trávě by se čtyřkolka hodila. Ale tak ono se to vždycky nějak vytáhne. Teď 4x4 taky nemám a žiju.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, rak napsal:

Mám nezvyklý dotaz. Jak jsem už uvedl někde výše, tak s manželkou plánujeme časem koupit novou P3008. Dívali jsme se čím by jsme ji vylepšili a manželka trvá na tom, že ji chce v kůži.Já kůži odmítám. Máte nějaký pádný argument, kterým bych ji od toho odradil? Nebo když ji nepřesvědčím má kůže aspoň nějaké klady? Jaké máte s kůží zkušenosti?

K té kůži. Menší prašnost a to odost. žádné šmouhy, vysmahlá místa od slunce. Fleky od drobných nehod s kafem, spadlou rtenkou, řasenkou, pudrem atd.. :-D  Neošoupe se tak snadno jako látka. Hlavně opěrky ve dveřích, když opíráš loket. Pravda v zimě studí v létě hřeje. ale to se dá přežit.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, rak napsal:

...Já kůži odmítám. Máte nějaký pádný argument, kterým bych ji od toho odradil? ...

Kdo to auto bude platit? :D

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kůži jsem měl v santa féčku a už nikdy více. Jo je fakt , že vydrží asi víc než látka, ale tak rozpálený sedadla v létě a tak ledový v zimě už nikdy víc. A to byla světlá béžová :cool:. Na moji 3008 bude látka !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zdravím. Po včerejší návštěvě u pežotů trochu smutek. Moje 3008 GT Line bude až po 1.dubnu. Slibovali únor. Prý jsem si objednal moc výbavy :bacha. Na druhou stranu nebudu řešit zimáky a mám 6 narozky. Nedočkavej jsem ale moc ;) !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj všem,

měl jsem půjčeného na víkend ve výbavě Allure, 1,6 diesel v automatu. Spokojenost. Mám 1,8m a přes 100 kilo (jsem prostorově výraznej) a vešel jsem se úplně v pohodě, našteloval volant a sedačku a na budíky jsem viděl bez problémů a bez problému jsem se vešel i dozadu za řidiče (naštelovanýho na mne). Vnitřek jak v kosmický lodi. Jediný co mi trošku nesedí je nastavování klimatizace přes dotykáč, ale i tak už ho mám objednaného v GT a v červené barvě.

Má někdo zkušenost s navigací ve 3008? Je tam TomTom a měl by umět i dopravu. Jenže ve 3008 u nás není možnost objednání SOS modulu a tudíž auto nemá integrovanou sim, přes kterou by navigace komunikovala a tak by to mělo jít přes připojený mobil. Mám teď Renaulta a tam je TomTom Carminat a ten má sim v sobě a doprava funguje výtečně. Ukazuje zpoždění a problémy na cestě a nabízí alternativní trasy. Umí to i Pežoťácký tomTom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 10. 2. 2017 at 11:35, svijam napsal:

Zdravím. Po včerejší návštěvě u pežotů trochu smutek. Moje 3008 GT Line bude až po 1.dubnu. Slibovali únor. Prý jsem si objednal moc výbavy :bacha. Na druhou stranu nebudu řešit zimáky a mám 6 narozky. Nedočkavej jsem ale moc ;) !

Ono je možný, že jak vyhořela továrna na autodíly v mostě že neměli díly

http://www.autorevue.cz/pozar-u-dodavatele-z-mostu-zpusobil-zastaveni-vyroby-peugeotu-3008

Upraveno uživatelem Honza3008
vložení odkazu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve čtvrtek, resp. dnes ráno jsem se zase pěkně pobavil u Autosalónové recenze :) Všude samej chrom. Ochranné lišty mezidveří se jízdou v blátě ušpiní - fujky :aut A ten komický volant :o
A na rozblácenou cestu raději ani nejezděte. Není to 4kolka, takže hned uvíznete :bojim Ale když si ho pořídíte pro závody na okruhu, tak budete spokojeni :roll 

P.S. "Chtěl jsem zkritizovat podvozek, protože se naklání a houpe se, jako všichni frantíci. Ale ono prd. Tak řeknu, že je to moc tvrdý a je to nervózní na nerovnostech, abych splnil normu :D    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...