Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdové světlo - třetí


Kudas

Recommended Posts

Zdravím,

půl roku jsem majitelem vozu Peugeot 508 SW (r.v. 2012) a tento týden jsem zjistil, že mi přestalo svítit třetí brzdové světlo (nad zadním sklem).

Potřeboval bych se k tomuto LED světlu dostat abych mohl proměřit jestli je problém v napájení nebo v samotném světle.

Pokud to bude světlo, nechá se rozebrat aby se dalo opravit, nebo ho budu muset vyměnit?

Poradíte co a jak odmontovat? nerad bych někde něco urval :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím. 

Řeším podobný problém, nesvítí mi jedna ledka.

Dnes jsem se pokoušel dostat světlo ven..... demontáž lišty....krytu, dostal jsem ke konektorům a dvěma křídlovým maticím, po jejich vyšroubování ale světlo ven nejde.

Nemáte s tím někdo zkušenost?

Předem díky za info.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, ja by som potreboval schému zapojenia tretieho brzdového svetla na Peugeot 5008 r.v.2010. Vôbec nesvieti, žiarovky sú v poriadku a na privode k svetlu nie je napätie. Ostatne brzdové svietia. Preto by som potreboval schému, aby som nerozoberal polku auta.Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden sa mi podarilo vytiahnuť bez problému, ale druhý sa zlomil, ten väčší na karosérii. Skúsim zistiť, či sa nedá kúpiť nový v Peugeote. Bolo to zlomené a rozpojene v tej gumenej hadici ako si písal. Spojil som to novým dlhším káblom a funguje to. Dik za radu, pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...
V 3. 10. 2018 at 20:57, Stopet66 napsal:

Zdravím. 

Řeším podobný problém, nesvítí mi jedna ledka.

Dnes jsem se pokoušel dostat světlo ven..... demontáž lišty....krytu, dostal jsem ke konektorům a dvěma křídlovým maticím, po jejich vyšroubování ale světlo ven nejde.

Nemáte s tím někdo zkušenost?

Předem díky za info.

 

Podarilo sa to nejak? Ja by som potreboval nastavit ostrekovac zadneho skla sw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...