Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P206 Katalyzátor


AAndell

Recommended Posts

Ahoj,
mám podezření, že na mé 206 pomalu, ale jistě odchází katalyzátor - zvýšená spotřeba, snížený tah zejména do kopce a takový "děravý" zvuk v místě katalyzátoru. Auto má najeto cca 180t. km, tak si i myslím, že je jeho čas. Motor je 1.1i, r.v. 99, katalyzátor plochého tvaru. Vloni měněna střední trubka, takže bych se rád vyhnul výměně za katalyzátorový komplet např. Bosal 099-312(trubka+katalyzátor). Neví tedy někdo, jaký bych měl zvolit doporučený univerzální katalyzátor, aby byl pro moje účely nevhodnější a cenově také únosný? Ještě bych se rád zeptal, zda-li je možné vybírat i mezi katalyzátory splňující vyšší specifikace než je EURO 2?
Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám na 1.9 i uni kat od poláků za 1400 ,co se tady prodává za 1800 -2000 a změnila se spotřeba o půl litrů dolů , výkon šel dolů ale únosně,chvíli trvalo si na to zvyknout....ale je to ok

můžeš dát i sportovní un kat dle průměru trubky ,záleží dle prkenice....

normy euro do toho netahej ,na emicích jde o množství CO při zvýšených ,ty krotí kat... mě spadly ze 60 ( povolených 50 ) bez katu na O.1 ,takže buď ho máš a máš malé CO nebo ho nemáš  a hodnoty jak z náklaďáku

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...