Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

C:/Users na D:/Users W10


MJSytic

Recommended Posts

Otázka zní jasně? Už jste to někdo řešil na W10? Než začnu s experimenty podle google, hodil by se mi nějaký bezpečný a ověřený "user friendly" návod pro tupce :aut 
Ideálně včetně "AppData" :myslim Měnit cestu přes vlastnosti u jednotlivých složek není úplně to, čeho bych chtěl docílit :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl, že celej profil zůstal tak jako vždycky, hodnota je nastavená v registru pod tvým Guidem v HKLM\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList\<guid>

V měn je parametr ProfileImagePath a tam cesta k profilu.

Ale není to úplně easy záležitost zvláště pro definici oprávnění do složek, takže velmi opatrně, ať o profil nepřijdeš. Doporučuji zálohu (export) následně změnu složky, pak import. Pokud jsi "tupec", jak píšeš, nech profil tam, kde je ;) Nechápu, pro ti vadí mít profil ve složce C:\Users\.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK - úprava cesty bude asi nejjednodušší a nejčistější řešení. A nějaká zkušenost s tím, pokud se přesune i "Plocha" a "Stažené soubory", resp. vše ostatní (kromě "AppData", které by asi už dělala neplechu)?
Potřebuji totiž blbuvzdorné řešení - vysvětlení nedávat vše na "Plochu" opakovaně nepomáhá a SSD není nafukovací :grr 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, díky všem. Včera jsem to realizoval a vypadá to v pohodě :super Uvidíme, jak to bude vypadat v provozu :aut 

Jinak ještě :xvulNarazil jsme včera na zajímavou vlastnost W10. Díky té funkci "rychlého vypnutí/zapnutí" si pamatoval strukturu HDD, který měl připojený, i když jsem ho mezi tím v jiném PC předělal ve správě disků (odebral oddíly a projel rychlým formátem). Normálně jsem se dostal i na ta původní data, která nebyla přepsána. Stačilo to rychlé "vypnutí/zapnutí" vypnout a disk se zobrazoval už po novu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...