Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plato nad zadními repro


mirra 66

Recommended Posts

  • O 5 týdnů později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zdar chlapci

Nevíte zda se musí přehrát soft. radia když dodělám zadní repro? Nebo to bude bez problémů hrát?

Jinak auto, spokojenost najeto 28.000 po přehrátí ř.j.motoru skoky definitivně odstraněny.

Doděláno - parkovací senzory vzadu ,lepší odvětrání auta ,vytlumení dveří,

Facelift -by měl být v prodeji od března ale nevým jstli u nás (zahlédl jsem zde na foru ve světě motorů)

Moc se líbí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tlumil jsem dvěře (všechny) víko kufru , víko motoru,tapecírung kufru ,a kufr komplet + podběhy kol. Výrobků je spousta ale pozor musí být homologované .jsou to výrobky ktré se běžně používají v autoprůmyslu. Odvětrání - membrány jsou vzadu(viditelné ze spodku auta za nárazníkem.)

v tapecíru kufru jsem prosekal dirky o průměru 8 nebo 10 mm (to si již nepamatuji )na ploše ca .12x12mm a je to hodně znát předtím to proudění vzduchu v autě nebylo tak znát pomohlo to.

Odhlučnění resp antirezonanční vytlumení pomohlo taktéž hodně.

během dne dám foto

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doplnění foto

 

odvětrání  v otvorech je i odhlučnění ca 1cm komplet celý tapec.

1345 (1).JPG

nebylo kam upnout síť tak samo domo

1345 (2).JPG

odhlučnění je až před sedací hranu zadních sedadel protože tam nebylo nic.

1347 (1).JPG

Odhlučnění motorhaube + profilové těsnění proti bordelu = stále čistý motor ,to mám rád.

1347 (2).JPG

_1349.JPG

Upraveno uživatelem vosel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lepil jsem na vnější plech (je tam dobrej přístup) a poté na tapec vnitřní strana tam patří jiná izolace -fakt je že když odděláš tapec tak musíš odstranit i izolaci proti vodě za tapecírem ale když si stím pohraješ tak to nalepíš v pohodě zpět i bez použití lepidla protože je to přilepeno jakýmsi stálelepícím lepem.Použil jsem skalpel na odřezávání lepu.

odmastit ,nastříhat butylenové pláty na míru,nalepit ,jde do dobře bacha na bubliny nutno vyhladit.

potom jsem ještě vystříkal spodek dveří zevnitř voskem.

tapec drží po demontáži šroubkú jak hovado chce to trpělivost aby jsi nepolámal klipy.je to drbačka ale vyplatí se to.

Až bude teplo chci tlumit i strop.

Dívám že máš 1.2 jsi spokojen?já jsem šel do 1.6vti a max spokojenost.

 

Citovat

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl som na nete tlmenie stropu od nejakých Rusov .Zdalo sa mi dosť nepraktické ,že stropný tapec  sa nedal vybrať z kabíny ale  dvaja to zvládli  celkom dobre.S 1.2 som celkom spokojný ,má to síce špecificky  zvuk a chovanie ale na to moje jazdenie stačí . Motoru pomohlo preinštalovanie softu po roku jazdenia ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vosel. :) čo si použil ako tesnenie prednej kapoty a ako si ho uchytil? Vždy mám špinavý motor cez zimu, pomohla tá guma alebo sa to špiní ďalej? Ďakujem za odpoveď a palec hore za to odhlučnenie. Idem sa dotoho pustiť aj ja. už mám kúpený aj STP iSilver 10 plátov tak dúfam že to bude dosť. :myslim

Upraveno uživatelem Duffusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj těsnění pomohlo jinak bych ho nedával motor je čistej je to  na obrázku vidět, před gumou humus a za gumou čisto - nesnáším špinavej motor.Profil  je nalepen .Primer nechat zaschnout a oboustraná páska 3M -  jo a 10 STP plátů bude stačit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...