Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Disky pro 307 sw


romcx75

Recommended Posts

No, nepatří tam.

Upřesním: 6,5 ET 27 jsou z Partnera, 308 má 6,5 ET 42

Disky s různým ET se liší tvarem otvorů, takže kdo se o to zajímá (technik STK, pojišťovák), tak to pozná zdálky. Už to pozoruju od časů 406 (ET18) - je to snadné

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to máš sice pravdu, ostrava mu moc nepomůže, ale předmětem otázky bylo, zda mu disky budou pasovat--sám píše, že na nových je jen rozdíl v šířce disku, taky píše, že ET je na obou 27, takže pasovat určitě budou

záleží na něm, zda do nich půjde, jinak je všem jasné, že na autě mají být disky podle TP

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlákno začíná: mám možnost koupit...

Disky na 307 budou za podobnou cenu, protože 307 už pomalu končí. Ale kup si klidně ty, které tam nepatří, proč bys za stejnou cenu kupoval správné:aut. Na STK nikdo nic nepozná, pokuty za tebe zaplatí ten, kdo ti to poradil.

 

PS: posláno těsně po tobě.

Ty disky na tvém obr. jsou 6x15 ET27, z 307-ky. Přesvědč se.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, na 308 jsem koukal na facelift, starý typ má ET27, díry střídavé viz moje foto. http://www.akcnipneu.cz/detail-ocelovy-disk.php?id=142429

Ale nemá cenu to řešit, ty pneu z inzerátu jsou podle vzhledu děr prakticky určitě 6,0, takže pasují na 307. https://auto.bazos.cz/inzerat/66493135/Ocelovy-disk.php

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...