Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 607 2.2HDi - PRODÁNO


Mizlerek007

Recommended Posts

Tak jsem se v sobotu jen tak pokoukával po netu a narazil na 607 která mě vzhledem poměrně zaujala, tak jsem si řekl že se na to jen tak dojedu podívat ... nooo a druhej den jsem ji dovezl :D ... No co vám budu povídat :D jsem na ty peugeoty nějakej marodnej...

Rok výroby 7/2003, najeto 265tis km, koupené u Domanského, nikdy nebourané ,jsem třetí majitel, auto plně servisovano až do teď s vedenou servisní knihou, v deskách je děkovný dopis za zakoupení, záruční listy, zámek zpátečky s veškerejma protokolama atd... druhý klíč nebyl nikdy v zapalování, rezerva a hever taky nepoužit :) stav po 13 letech provozu je tak 9/10. 

auto má kompletní výbavu mimo šíbru...  na autě je kompletně všechno funkční, FAP před 20tis revidovan a doplněn v prosinci 2015 dělaná komplet spojka a setrvák...

jediná chyba je vlastně roztekajici se C displej, kterej jsem zatím vyměnil za Béčko nez seženu velký.. No prostě kup století ... z auta jsem nadšen a hodlám v garančkách v autorizaku i pokračovat... jediná změna co na autě bude je face nárazník, 18" ze 407 coupe a výměna plastu imitace dřeva za ty sedě/černé

IMG_0059.JPG

IMG_0061.JPG

IMG_0062.JPG

IMG_0068.JPG

Upraveno uživatelem Mizlerek007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

děkuji děkuji....jako auto perfektní, jezdil jsem ve 406 2.2hdi a tomuhle to nesahá ani po pul zadku :D to auto prostě ve 220 zní uplně stejně jako v 90 :D navíc není pokurvený nějakým chipem nebo jinejma neodbornejma zásahama... navíc to JBL tady je o level výš než v Coupé a to pohodlí...

takže auto zatím bez investic... uvidíme jak se to bude vyvíjet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mízo vážně s tím hodláš jezdit do autorizáku ? :) Ty ? :) No jinak gratulace, těch 265K už namotanejch bych se asi zprvu trochu bál, ale tak rozhoduje skutečný stav vozu, že jo. Takže aktuálně 2x 406 & 1x607 doma, jo ? No ty seš pacient :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak km je to nejmenší co u všech aut řeším... navíc tady jsou poctivé a auto plně opečovávané, navíc jasný původ vozu... od 7/03-1/16 to měl jeden majitel...

a po takovém servise co auto má se nebojím ani ničeho jiného...řekl bych dobře zajetá nafta

jinak kombík už je pryč :D dnes si ho odvezl kamarád

jinak ke km, coupé 340tis km, kombik 501tis km, :D pokud to má člověk opravdu doložené a poctivé, nevidím u těchto motorů problém... známy pořídil krásnou zánovní octavii, dotažená z itálie, najeto krásných 199tis rok 2009 2.0TDi a ejhle auto je o 120tis stočený, bořený a momentálně nepojízdný :D udělaná na druhým válci... dal za ní 130 a má hovno... holt jde o celkové udržování... autum jsem dával vždy max péče a radši jsem si dělal vše sám aby mi to nikdo nezkurvil, takže jediné z čeho mám u autorizáku strach je odfláknutá práce...

jinak k ceně ? tajná není auto mě stálo se vším všudy i přehlášením 60tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Mizlerek007 napsal:

... holt jde o celkové udržování... autum jsem dával vždy max péče a radši jsem si dělal vše sám aby mi to nikdo nezkurvil, takže jediné z čeho mám u autorizáku strach je odfláknutá práce...

Neodpustím si jedno malé rejpnutí za něco, čím si mě před časem trochu zklamal (a tím, že jsi to prezentoval jako super a normální věc i trochu rozesmutnil..) - ty totálně orvané "skoro-slicky" na tom kombi, ze kterých lezly dráty pomalu ven ... Tak snad už tohle je minulost :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...