Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vstřiky z 1.8 do 1.6


dagustino

Recommended Posts

všechny zdravim, před nedaávnou dobou jsem začal uvažovat nacpat místo origo vstřiků z motoru xu5jp vstřiky z motoru xu7jp. Moje otázka zní je to dobrý nápad, popřípadně vliv na výkon a zda tam budou pasovat? Samozdřejmě bych po víměně vstřiků nechal změnit i mapu.

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenově - trochu mi utíká smysl této přestavby ....to bude chtít rozchlastat

co znám motor 1.6 tak jediný kit co je dostupný do normální relace jsou písty za cca 10 tis kč a výkonově to vzroste asi na 100 koní,co má každá vychcípaná corolla po 20 letech a točí do 8 tis ot pomalu

za 4 -5 tis jsou k mání 405ky verze Sri 4bod se 89 kW,takže jede to jak pila ,je to nastavený továrně a je to držák motor....nekupuješ  vstřiky ,ale kupuješ gumy závodníku...když chceš trápit Tédéíčkáře

nebo prohoď motor s komplet řj vstřky ...pasuje to jak prd.l do gatí

já dřív chtěl hodit místo mýho 1 bodu 4 bod vstřik komplet s parohy ,váhou a řj . ale pro zisk jen 8kW to nestojí za to...je tam trochu jiná kabeláž, jeden vstřik stojí ve výprodeji nový 1300 kdyby původní byly nic moc ....to už rovnou komplet z jinýho auta nebo jiný auto

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, vážně to nepasuje jak prdel do gatí a Sri 89 kW bych nenazíval pilou, ale každý to má nějak jinak. :)

K tématu... Je to nesmysl, i kdyby ti to jednotka neupravila na původní poměr směsi (což minimálně ve většině rozsahu upraví), tak dosáhneš jen toho, že budeš mít bohatou směs. To samo o sobě lepší nebude a dá se toho docílit spoustou jinejch úprav jako třeba tou úpravou mapy ( kdy to navíc nebude ulitý, ale nalazený někam v použitelnym spektru. Těžší je do toho motoru dostatek vzduchu a to už je trošku náročnější. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...