Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zámek dveří Peugeot 406 starý model


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Zdravím, nějak mi blbne zamek dveří u spolujezdce, dlouho je slyšet motorek a někdy se auto odmítá odemknout či zamknout, klape sem a tam, po otevření a zavření dveří spolujezdce se to srovná.

Pokud otačim klíčem tam a zpět tak se auto zamyká a odemyká normálně, jenže motorek je slyšet meně a meně až se nerozběhne, po chvilce je zase funkční, je to jako by zkomirala baterka, ale tim to není, vidim to nejspiš na problem s tim motorkem.

 

A ted co jsem tady nenašel, jde to rozebrat, opravit, nebo je lepší to rovnou vyměnit??

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malo by sa to dať rozobrať a pozrieť,ale je to papracka.

Kúpiť druhý a vymeniť.

Mne tiež nešlo ale soferova dvere. Keďže na 605 je toho pramálo na kúpu. Tak som kúpil zo starého typu, rozobral, a vymenil motorceky. Je tam malý motorcek s dlhšou hriadelkou a magnetom čo sa otáča a hybe dielmi  v zamku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to blblo na novom modeli, zadné ľavé dvere. Občas sa nezamkli,občas neodomkli, vždy pri zamknutí som tie dvere musel kontrolovať. Kúpil som na vrakači druhý zámok za 25€ a mám pokoj. Rozobrať sa to moc nedá, je to zošrobované ale sú tam aj nity a myslím že by sa to celé rozpadlo a bolo by to vyriešené :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to blbne u řidiče, ale tam mě to tak nevadí, dálkové stejně nemám funkční. Nedávno mi přestal fungovat motorek zámku kufru a to šlo vyměnit docela rychle a rozhodně bych ten motorek neopravil za stejnou dobu a cenu. Podle SB je ve dveřích, ale hodně jiný systém, než v kufru, tak těžko říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pri tej výmene zámku v dverách som si riadne zanadával. Neviem aký má byť správny postup, ale sú tam tiahla na kľučku vo vnútri a vonkajšiu kľučku a tie v danom stiesnenom priestore uvoľniť a potom dostať späť je riadna fuška, ale tak možno je na to nejaký postup, ktorý som nedodržal. V každom prípade mi to trvalo asi pol hodinu to tam dostať ale oplatilo sa, mám s tým teraz pokoj :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...