Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrokolo


vendelinek

Recommended Posts

Tak chlapci a lopaty,mám k vám prosbičku 

Chtěl bych pro maminu pořídit elektrokolo a nevim jak a podle čeho se chytit ,vybírat, podle značky nebo nevím, moc tomu nerozumím, abych nekoupil nějakou sračku, aby to bylo už  něco osvědčenýho,praktickýho a aby to něco vydrželo, věřím,že se mezi náma najdou lopaty ,Co dobře poradeji, někdo už určitě  má doma,ta i zkušenosti a čeho se vyvarovat

Dík za info a rady 

 

Lopato, co ten nadpis velkými písmeny? Opravil jsem Ti to ;)

Upraveno uživatelem Péťa
Je to lopata
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsou docela pěkné ceny v auto kelly - dnes mi dorazil leták. Ovšem značka EasyBike což nevím co je. Papírově to je slušně vybavené, Samsung baterky (jen doufám, že ne z Galaxy 7), Shimano převody, Tektro kotoučové brzdy. http://kompasslev.cz/auto-kelly-letak-14423-659-6

Třeba bude klubová cena ještě hezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 let později...

Navážu na starý téma...

Kluci, co máte elektrokola, jaký jsou "uživatelsky poznatelný" rozdíly mezi motory (záměrně nepíšu typy, abych nebyl moc konkrétní) Bosch / Yamaha / Bafang / Dapu / Oli / Shimano atd.. Myslím z vlastní zkušenosti.

Je spousta recenzí na netu a videí a dost sem jich projel, ale tak nějak mi přijde, že to jsou dokola omýlaný kecy. Vůbec z toho nemám pocit, že někdo skutečně srovná chování těch motorů. Zas taky chápu, že málokdo má dvě a více kol, aby mohl porovnat, ale třeba v rodině máte různý typy a tak to zkoušíte. Navíc informace o poruchovosti resp. spolehlivosti jsou dost subjektivní (teda myslím ty, co jsou na netu).

Motory DAPU nebo OLI jsou málo v recenzích zmiňovaný, i když čtu, že třeba zrovna DAPU začíná být hodně osazovaný.

Proč se ptám..., hraju si z myšlenkou si e-kolo pořídit, trošku sem přehodnotil postoj a časovej horizont a tak sonduju, kde můžu

dík za jakejkoli názor, i čistě úplně subjektivní :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za odpověď :D tvoje výlety celkem sleduju a jsou fajn

Těžko říct, kam mě to zavede a co budu jezdit, protože se zvětší dojezd a oproti klasickýmu kolu se sníží obtížnost. Teď jezdím různý trasy, ať už jen pár kiláků na pivo, nebo tady kolem dokola na Kokořínsku po všech možnejch i nemožnejch cestách. Někdy mám chuť máknout a někdy zas se jen někam podívat. E-kolo úplně neberu jako sportovní vyžití, na to mám mnohem intenzivnější způsoby. Spíš sem to začal brát jako vynikající způsob, jak poznávat okolí, i to vzdálenější, a jak prostě jezdit po výletech. Tam, kam bych na svým kole prostě nejel a nebo se popovez autem, tam s e-kolem dojedu snadno.

Takže sbírám informace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...