Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Může autoškola stát kde chce ?


vendelinek

Recommended Posts

Může autoškola stát kde chce ?

Jako každý týden,dneska jsem byl za babičkou a zase tam v prostředku cesty vjezdu stál s autoškolou ten samej,co jsem ho tam už kolikrát viděl,dokonce jednou jsem potřeboval zajet k baráku,protože bylo všude na parkovišti obsazeno,tenkrát jsem vyloženě na něj čekal až se uráčí ustoupit a zajet si na stranu,dneska jsem si couvnul provokativně až k němu a otočil se proti němu a začal jsem si štelovat kameru,mobil jsem měl připravenej po ruce(je jasný,že ho na kameře mám,akorát jsem si nevyndal simku) kdyby se nehnul z místa,že ho blesknu,odjel po chvilince,myslim že učitel autoškoly by měl vědět kde a jak se muže zastavit a stát,to jde pěkně příkladem

Bez názvu.png

autoškola.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli bylo to parkoviště plný tak na to mám bez pardonu jedinou odpověď položením otázky..

ty si umíš strčit auto do zadku ...? :)  já totiž ne.. :D

A proto:

zastavit můžeš prakticky kdekoli, i v druhý řadě, když neohrozíš a nenarušíš plynulost provozu.. Na ňaký metry v praxi zapomeň, ale sou to 3...

asi sem ženská, ale schéma není shodný s fotkou.., že..? Úplně taky nechápu to tvoje couvání v jednosměrce... :) 

Učitel ví kde může a kde ne.. ale jestli zůstává uprostřed silnice a sedí v autě..! tak bych předpokládala, že na někoho čeká... Počkej tři měsíce a možná se to vyřeší samo.. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Schéma je shodný s obrázkem, tady je na výjezdu na hlavní,zajížďí tam k nám skoro pravidelně s začátečníkama a stojí v prostředku cesty že pak domácí musejí napominat aby místo opustil a nebo odjel na parkoviště, mě už to taky párkrát udělal když jsem chtěl zajet k baráku,jsou tam uz starší osoby a sanitky mívali problémy tam zajet,kvůli tomu PAN domácí musel odstranil klepadlo na koberce, teď tam konečně místo je a zase tento živočichy otravuje ,prostě, podle mě se ve výjezdu nesmí  stát, rychlá tam jezdí docela často, Tak jsem vyjel ze zaparkovaného místa pozpátku až k němu a před nim jsem se otočil ve směru  dopředu, kamera ho zabrala,koukal a za vteřinu začal odjíždět, a to je ta situace jak jedu za nim,kdyby nedojel,Tak bych ho mobilem blesknul a udělal bych mu ostudu v celým městě 

Parkovište je vevnitř barákú a je dost velký,zacpaný úplně je akorát když jsou svátky, tam couvat můžeš abysi odjela 

Na nikoho nečeká, pokazdý když tam je tak vedle něj sedí nějakej nováček,jednou jsem byl dokonce svědkem,když jsem se u babičky zdržel,vydržel tam takle stát 2 a půl hodiny

Odesláno z Samsung J 5

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty modré body jsou přední světla? Pokud ano, tak autoškola stojí v protisměru.

Jinak Weri tobě asi rozdíl mezi stáním a zastavením vysvětlovat nikdo nemusí?

Vendelinek píše o stání a ty mu píšeš kde se může zastavit.

Upraveno uživatelem Laďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcelku nejde pochopit ,jestli tady brečíš ,že lektor autoškoly je prase za volantem a máš morální důvody řešit jeho poklesky nebo váháš s oznámením přestupku dle 361ky.příslušnému orgánu místně příslušné...a nemáš vůli do toho jít naplno jako oznamovatel.Do té doby se NIC nezmění.Je to akorát plácání do vody.

Jako bývalý saniťák bych s vjezdem do lakality s nějakou krávou velikostně VW trans pro pacoše neměl problém.pokud tam sedí,to si piš ....jsou horší lokality ,kde je zatraceně tmavo a nevíš,kdo má v ruce zrovna ,,teploměr ze železa,,  .

pokud nemáš dost pohnutek toto řešit ,tak mu dej fotku na nějaký sledovaný web typu fcb,který je napíchlý snad na všechny zpravodajské služby nebo foto dej na každý sloup v lokalitě .

 

nicméně se jednou můžeš sám stát oběté autoškoly ,když budeš mět někdy problém se zákonem a budeš muset po čase usednout do tohodle autíčka a obnovovat oprávnění .,a to nemůže zaručit nikdo ,že se to nestane.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, s tou postavou, většinově to sice asi platí, ale blbý je, když člověk narazí na výjimku :D

Vždycky rád vzpomínám na toho 170cm 60kg střízlíka neurčitého věku ode mě od garáže, co mi tam chodil pomáhat a na pokec, a jak mě před ním přišel varovat 2m 110kg nabušenec, ať prej si na něj dávám pozor, že těch 6 stehů nad okem prej má od něj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to celý pochopila špatně.. :)

Zastavení - uvést vozidlo do klidu na dobu nutnou pro naložení a vyložení nákladu nebo osob

já to první pochopila tak, že ten učitel tam čeká na žáka... :)  To bych ale zastavila tak, abych nestála uprostřed, že jo.. Parkování asi taky netrénujou...

Takže jinak :)

2,5 hodiny .. stojí na místě s žákem v autě.. Řikám si proč..? Můžou probírat teorii, ale to můžou i jinde.. Parkoviště třeba u ňákýho marketu..

to je celý ňáký divný ... Jestli von náhodou nebere žáky na hůl.. potřebuje se někam schovat a vykazovat to jako jízdy... a uprostřed stojí právě proto, aby mohl kdykoli odjet a kdyby ho někdo fotil nebo nahrával, tak aby to nevypadalo že parkuje..?

(asi se moc dívám na televizi :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě

ted jsem přijel atak jsem něco málo z karty vytahnul,jelikož mám kameru vzhuru nohama,tak jsem to otočil a bylo po dešti,proto to neni až tak

ale je tam dobřevidět jak stojí a spz ka

a ted jdu něco zbodnout a jdu chrápat,ráno zase brzo vstávám

autoškola z videa 1.png

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo Veverko.., ale když stojí autem uprostřed a sedí v autě..... vendelinku - má nastartováno nebo ne..?

jinak autoškola nemá samozřejmě žádný právo zastavit si ani parkovat kde chce... :) (ovšem já to dělám... :D akorát, že u pravý strany a hlavně rychle vystoupit vystřídat a jede se dál....)

a když vjíždíš do toho bloku a jedeš na parkoviště - dáváš tam přednost zprava a nebo si na hlavní..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu z hlavní nadlejsi pred barák,tam už je vedlejši ale furt je to kombinace prava ,,ruka a jezdí se v pravo ,Tak bych to vzal rovnou na parkoviště a nebo na kraj ty cesty a vím,ze když bude chtít někdo projet tak není problémů projet, ale takle jak stojí není šance projet ani z jedný.stran

Kdyby to udělal jednou,tak bych to nepytval,ale stojí tam často

Odesláno z Samsung J 5

 

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Veverka napsal:

A na základě čeho by měla právě autoškola mít oprávnění parkovat, kde chce? To je přece už z povahy věci... :myslim

Je to úplně stejný jako s často i zde pranýřovanými dodávkami (a vlastně - AŤ HODÍ KAMENEM, KDO NIKDY NEZASTAVIL JINAK, NEŽ JAK URČUJE ZÁKON). Prostě pokud potřebuju složit náklad (nebo v případě autoškoly čekám na žáka), opravdu NEBUDU stát půl kiláku bokem, abych neporušil zákon, ale zastavím tak, abych DLE MÉHO co nejmíň překážel (tedy určitě jinak než focený autoškolič, ale zase v místě s tak úžasně "živým" provozem, kde je pořízena fotka, bych si s tím asi taky hlavu nelámal) a udělám si své. Pokud budu překážet, v rámci možností uhnu nebo se pokusím dohodnout - pokud bude prudič vyhrožovat cajtama, než přijedou, mám 10x složeno a jsem v tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám v úmyslu vyhrožovat cajtama ale pokud ho takhle ještě  uvidím stát  (a překážel uz víckrát),tak mu udělám ostudu po městě nebo ho vyvěsim na fb

Místa na zastavení nebo odpočinek je tam dostatečně 

Odesláno z Samsung J 5

Upraveno uživatelem vendelinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...