Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Homologační oddělení


cocomoon

Recommended Posts

Ahoj,

chystám se psát přes autorizovaný servis žádost na homologační oddělení Peugeot. Chtějí za to 3500,-. Nemá někdo tušení jak to je v případě že mojí žádosti nevyhoví? Vrátí mi to, nebo je to nevratný?
A lze nějak dopředu vysondovat, zda to má cenu zkoušet? Přímo kontakt na to oddělení sem nenašel.
Mám problém ten, že mám obytné auto Peugeot J5 z itálie a nějakej osel ho při dovozu zapsal jako N1 speciální obytný. Originál TP z itálie už je samozřejmě skartovanej, protože to bylo dovezený před několika lety a ten člověk co to měl, to neřešil. Teď to má nevýhody jako STK každý rok, v zahraničí nutnost ekologických nálepek za oknem, někde dokonce zakázaný vjezd atd...
Tak to chci zkusit, jestli by mi peugeot neschválil přestavbu na M1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ti to řeknu ,jak to je se staršíma autama...kontaktoval jsem borce ,co má taky atyp auto ,ale starší...v dtbzi to prostě už není ,musí se to vyžádat spešl z Fr a trvá to 3 týdny...a šlo o rozměr gum o 2 cm více a jiný profil ,jak to výrobce kdysi zadal

 

angažoval se v tom,argumentoval TP z netu,z Němec ,manuál origo co sehnal,.. kde to byl dovoz ...výsledek. byli ochotní jít o 1 cm na šířku víc,víc ne ...Vůbec je nějaký origo TP a manuál k vozu nezajímal ,nechtěj se s tím drbat,starý auto....tak se na to vybodl a jezdil na čem chtěl on.Ty to budeš mět asi záživnější a výživnější ,jestli máš novější káru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešení jsou v podstatě dvě. Buď si najdeš vstřícný autorizovaný servis - i mezi nimi jsou rozdíly - který se tím bude mít chuť zabývat a aspoň trochu se nadchcne pro věc, a nebo zkusíš ještě trochu pogooglit a možná najdeš někoho, komu by stálo za to poslat mail, zprávu s popisem a zkusit nadchnout jeho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...