Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zapojení kamery


MJSytic

Recommended Posts

Konečně mi dorazila kamera (B40/A118 včetně GPS), tak přemýšlím, kam jí umístit, a jak jí zapojit :myslim Určitě bych jí chtěl napájet ideálně od zpětného zrcátka tak, abych nemusel táhnout zbytečně dlouhý kabel. Máte nějaká doporučení ohledně montáže do 508?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si kameru zapojit přímo v autorizovaném servisu tak, že natáčí 24h denně. Dali mi do odkládací skříňky vypínač, že kdybych dlouho nejel, tak ať mi to nevyšťaví baterku. Nicméně i tak se potýkám s economy mode velice často :( Mám kameru http://www.kamery-do-auta.cz/cs/topcam-mini-0806-x7/

Sháněl jsem co nejmenší kameru, protože nevím, kde v 508 bych dal ty velké, aby mi nepřekážely ve výhledu. Ještě jsem pokukoval po http://www.kamery-do-auta.cz/cs/truecam-a6-se-zadni-kamerou/ protože chci i natáčet zadní část. Bohužel se mi zdá být velká. Nemáte někdo zkušenost s touto kamerou? Je velká? překáží?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klalson23: Díky za tip. Pokud bych se ptal, kde si jí nechat zapojit, tak by to bylo dobrý :aut

Názory na kamery řeš prosím v pokecu - je tam na to vlákno. Tady bych se rád dopátral nějakého návodu, jak přední kameru v 508 zapojit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to bude, co říkal kolega, že mi k tomu ještě přiobjedná. Mám jen ten modul do zapalovače :myslim  Teď jde o to, kam tu krabičku schovat, když bude napájení od zrcátka. Bude to chtít asi rozebrat kryt se senzory :myslim 

Tak já mám objednané TOHLE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MJSytic:

Není zač, rádo se stalo. Psal jsem to proto, že mě to stalo v autorizáku cca 500,- a mám klid a nemusel jsem se s ničím "drbat"

Jinak to co píše Peťa (skryté napájení) mám taky, a ruší to rádiový signál. Alespoň v mém autě ano

Upraveno uživatelem klakson23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puq: Pokud to bude rušit signál rádia, tak mi to nějak zásadně vadit nebude. Hlavně, aby to nerušilo signál MP3 a JBL :P

ozzy56: taky nevím. Zvlášť když tam už jedna kamera je kvůli "auto" dálkovým :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ti mozem povedat este moju skusenost, ked mi zapajali telematicke zariadenie https://www.generali.sk/sk/pre-obcanov/auto-poistenie/sos-partner/

Umiestnene ho mam napravo od stredoveho spatneho zrkadla a kabel mi tahali pod volant do poistkovej skrine, kedze zariadenie musi byt neustale napajane. Nebolo s tym vela roboty a kabel vobec nie je vidiet, taktiez to umiestnil OK, lebo nemam problem s economy mode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak čtu výše uvedené příspěvky, tak musím reagovat, mám instalované DVR (typ Mini 805 včetně GPS) cca 2 roky k plné spokojenosti ......... musíš mít převodník z 12V na 5V, to je ta černá krabička výše zmíněná ( a není to měnič a není zdrojem žádného rušení), předodník lehce vejde do míst stropní svítilny a měřákem najdeš lištu, kde je 12V pro stropní osvětlení, protože celé osvětlení se dá lehce demontovat z auta po zozpojení jednoho konektoru můžeš mimo auto naletovat přívody z převodníku na kovové lišty (+12V a GND). Dopoučuji ještě koupit konektor 90° pro přívod do kostky držáku DVR (přívodní kabel je schovaný pod čalouněním střechy). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...