Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skrytá vada?


extom86

Recommended Posts

Zdravím, chci se zaptat , asi před 2 týdny jsem kupoval 307 sw, dnes při kontrole elektroinstace, jsem nahlédl pod koberec u řidiče a nestačil jsem se divit, zrezlá podlaha... lze to , uznat jako skrytou vadu? r.v. 2004 najeto 130.000km, i moje 306 r.v.2001,  je na tom mnohem lépe...

DSCN3007.JPG

DSCN3010.JPG

DSCN3013.JPG

DSCN3014.JPG

Upraveno uživatelem extom86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vytáhnout koberce nechat pořádně vyschnout auto i koberce pak bych to obral co půjde drátěným kartáčem ručně pokud to vezmeš na flexu nebo na vrtačku bude ten svinčík po celém zbytku auta. A pak nějakou pořádnou barvu. Já bych to vzal Alkytonem nebo Hemerite či jak se to píše. Zkrátka barvou která má v sobě základní i vrchní barvu případně základovkou a pak vrchní barvou.  Ale obávám se jestli pokud takhle auto vypadá celé takl aby to nebyl " plaváček " .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skrytá vada je taková, o které prodávající věděl a neoznámil ti ji, resp.,nenapsal ji do smlouvy, takže teď bude tvrdit, že o rezi na podlaze nevěděl, protože se tam prostě po celou dobu vlastnictví auta nedíval, tak jako ses tam nepodíval ty, ačkoli jsi něco podobného musel předpokládat u auta z 2004 :myslim

po očistění a nátěru na to nalep IPU, podlahu to aspoň zesílí a nebudeš dřít botama o asfalt ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekat jsem to právě nečekal moje 306ka z roku 2001 je jako nova na takovych mistech. Jinak plavacek asi ne nic dalsi tomu nenasvědčuje ostatni mista pod kobercem jsou suchá a čistá, mohlo to.vzniknout ze by nekdo nepouzival autokoberce apod...???

Upraveno uživatelem extom86
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rez v těch místech vznikne tak, že se tam dostane voda (je jedno odkud) a dotyčný to neřeší, resp., seje na to , říká si pět let to vydrží a pak to prodám..., znám osobně pár takových majitelů :)

aspon máš poučení pro příště, že podle svého auta se nedá hodnotit jiné...,stačí, aby tekl radiátor topení a máš pod nohama moře, když to po výměně radiátoru nevysušíš, protože je třeba zima a nemáš teplý prostor, na jaro to pak vypadá, jako na těch tvých fotkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud pod ostatníma sedačkama je vše v pořádku tak musí být problém jinde třeba jak píše výše ozzy56. Nebo pokud se měnilo čelní okno tak tam může téct okolo okna . nebo je spousta dalších míst kudy se tam voda dostala. Tím že někdo nepoužíval autokoberce to určitě nebude. Voda se tam takhle asi dostat může ale určitě se jí tam nedostane tolik aby ta podlaha dopadla takhle.  Podívej se jak je na tom odtok skrz podběh od čelního okna pokud je to ucpaný tak by to mohlo být ono tam se vejde spousty vody a když nemá kam téct tak si může najít cestu i do kabiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je pěkná liška. Sundat koberec, vysušit, obrousit a natřít. Pokud to není tedy nějak hloubkově sežraný. To snad v autě někdo choval rybičky, ne? :D Buď tam někde teče nebo to bylo vytopený. Odkud to auto je?

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zrovna jsem se dodíval na opakování Černých ovcí a musím říct, že dotyční kupci by měli děkovat Ačkům, že si koupili auto u nich, protože každý jiný prodejce by je poslal do pudele :myslim (AAA jim nakonec daly prachy zpět v rámci mediálního ticha)

jinak mi ti kupující, (co vůbec nečtou prodejní smlouvy, přesto, že prodej auta v AAA trval 7 hodin :mrk, neprohlídnou si auto před zaplacením a zhovadile věří blábolům nějakého klučiny v tričku AAA), připadají jako ti jeblí důchodci, co pořád věří, že si zdarma udělají výlet a dostanou chutný oběd :), načež si pak koupí třeba ovčí deky za 30 tisíc :super, aby následně doma zjistili, že je nechtějí :D

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hustý,no,306ku jsem prolezl pod kobercema ale teď co mám 307mu mě ani nenapadlo se tam podívat, přesně jak píšeš ,306ka čisťounká,Tak jsem tady u toho na to ani nepomyslel, pokud bude lepší počasí a bude čas, Tak se tam musím taky podívat 

Odesláno z Samsung J 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...