Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nabídka práce v autorizovaném servise Mercedes-Benz


Pe.Tr

Recommended Posts

Dám to i sem         

Rozšiřujeme se a tak hledáme níže uvedené pozice do autorizovaného servisu Mercedes-Benz , jde o společnost Hoffmann-Žižák spol. s.r.o.  www.hoffmann-zizak.cz

lokalita : Brandýs nad Labem

- Autoelektrikáře

- Automechaniky osobní a užitkové vozy Mercedes-Benz

- Automechaniky nákladních vozidel Mercedes-Benz a Mitsubishi Fuso a návěsy Schmitz

- Autoklempíře

- Přejímací techniky

zájemcům mohu podat hrubé info na telefonu 739544607  , zodpovím na podstatnou část dotazů krom mzdy , výše závisí na tom co umíte a na tom jakou pozici budete vykonávat. resp. netuším kolik kdo u nás bere ;) , ve zkratce řečeno , zaměstanci jsou tu v 80% stejní většina déle než deset let , takže asi špatné to tu nebude :D , já sám jsem zde čtvrtým rokem a když tady budu do důchodu budu jenom rád :D:D:D 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijimací možná, přejímací nikoliv :)

Jak rikam penize resi nekdo jiny,  ja ne. Vse se dozvi na pohovoru a jak jsem psal zalezi na tom co umis,  kazdy zna svoji cenu si myslim a ten kdo se v oboru pohybuje si dokaze predstavit v jakych cislech se da pohybovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám asi mlhavou představu jaký je v těch dvou pozicích rozdíl.  Podle mně přejímací technik přebírá zakázky od přijímacího technika a zadává tu práci konkrétním mechanikům a pak přebírá hotové zakázky z dílny a předává je přijímacímu technikovy. Takže je to spíš takový mistr na dílně a se zákazníkem do kontaktu přijde spíše náhodně kdežto přijímací technik přijímá od zákazníka auto sepisuje se zákazníkem všechny formality a zadává zakázky přejímacímu technikovy a pak hotové auto zase předává zákazníkovy. A je prakticky neustále v kontaktu se zákazníky. Proto taky Pe.Tr píše že přijímací technik je managerská pozice.  Ale klidně se nechám poučit jestli je můj názor na rozdíl mezi těma pozicema jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říkejme té pozici jako škodováci: Servisní poradce, pak už se dohadovat nebudeme. :D 

Jinak bohužel s pozicí přejímacího technika zkušenosti nemám, tak se tam tlačit nebudu. Sice už jsem tohle mohl půl roku dělat (samozřejmě v jiné firmě), ale z organizačních důvodů jsem na jiné pozici. :( Není nikdo jiný ve firmě, kdo by uměl a zvládl to, co dělám. :D 

Upraveno uživatelem MilanF1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...