Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyvaženie origo diskov


slavino1

Recommended Posts

Budeš se divit, ale alespoň u nás je naopak problém sehnat pneuservis, kde taková kola vyvážit umí... A bohužel se jedná i o poměrně velké pneuservisy. Když tam přijdu a řeknu, že potřebuji vyvážit kola bez středové díry, většinou na mě koukají jak na blázna, že taková nikdy neviděli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy sa disky dajú vyvážiť aj na bežnom stroji, je potrebné disk vyskúšať nahodením na stroj, kuželovú osku. Už sa mi stalo že to nakoniec išlo ale po správnosti je na Peugeot disky prípravok ktorý nie každý pneuservis má a tam kde ho aj majú sa im nechce ho prehadzovať že je to náročné, prehodiť vycentrovať atď. (zažil som aj toto). Ak nenájdeš pneuservis ktorý by ti vyvážil disky v SNV tak Poprad nemáš tak ďaleko, v Peugeote nebude problém.  http://www.wagontrading.peugeot.sk/wagontrading/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten prípravok, až tak náročné prehodiť nie je,ale musia to patrične okecať,aby si mohli viac zapýtať za robotu.Ja chodím vyvažovať bezdierové do peugeotu v Prievidzi,aj keď v Martine kde pracujem viem o troch pneuservisoch,kde prípravok majú. Sú to darebáci,ktorým sa nechce ani zatiahnuť  5 skrutiek,vraj stačia len 2 :bachaV jednom mi dokonca oznámili ,že po vyvážení,ktoré bude stáť 25 eur+ závažie sa mám ísť previesť či mi nebude chvieť riadením,lebo už dávno nemali kalibrovanú vyvažovačku. Ak áno,vyvážia to odznovu:o.Je to o ľudoch.Ak Ti počas vyvažovania nedovolia stáť pri vyvažovačke,otoč sa a viac tam nechoď.V peugeote chodím za jedným veľmi serióznym chlapíkom a som spokojný.

Upraveno uživatelem milanblatnica
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás byl jeden pán, který vyvažovačku i s přípravkem měl. Nebyl problém se s ním domluvit, kola jsem mu tam odpoledne odvezl a druhý den si je vyzvedl vyvážená. Několikrát mi to dělal i na počkání a nebyl problém stát vedle něj. Nebyl vůbec drahý a poslední vyvážení stálo tuším kolem pěti stovek a to už jsem měl kola na autě a musel je sundavat a jedno dokonce lepit. Bohužel, letos skončil a šel do penze. :-( Je to opravdu o lidech. Setkal jsem se i s přístupem, že mi řekli, že přípravek je příliš drahý a nevyplatí se jim ho kupovat... Přitom v showroomu mají vystavené elektrony za statisíce... Ten přípravek přitom není žádný problém nechat vyrobit a nevyjde to ani draho. Ale když se holt nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to ťažko, ako píšeš, všetko je o ľuďoch.

Ak ten prípravok nemajú, nebudú ho koli 1 zákazníkovi kupovať(tak povedali mne). 

A keď sa im to nechce prehadzova, lebo je to 15 minút roboty navyse, tak su lenivý.

V mikone v Martine sa mi vždy výhovorkou, že aby som prišiel na fajront,alebo nechal tam a prišiel druhý deň. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...