Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Led Osvětlení Interiéru a SPZ


Lukin307CC

Recommended Posts

Čaute ještě jednou.... hledal jsem ve vláknech, ale nějak jsem moc nedohledal, takže bych chtěl poprosit ještě o jednu radu. Koupil jsem si žárovky viz. obrázek na Aliexpress a když mi došly, chtěl jsem je dát do stropního osvětlení a do SPZ a do Kufru a zjistil jsem, že jsou moc dlouhé. Nemáte někdo nějakej odkaz, jaké jste tam koupili a vlezli tam? Nechtěl bych udělat stejnou chybu a stejně nikde rozměry nepíšou a těžko se to odhaduje... díkec

20161006_205111.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nad těma jsem uvažoval a pak jsem si koupil ty co jsem posílal :D pech no.... ale nevadí stojí to taky pár kč :-) asi půjdu spíše do žárovek než do pásku :-) Ono tím autem nejezdím každý den je to auto  spíše pro zábavu mám CC takže žárovky tam bohatě stačí ale díkec :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

https://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-T10-W5W-184-194-LED-Door-Light-clearance-Bulb-car-led-lamp-corner-parking/1879234956.html?spm=2114.13010608.0.0.T60iFS

Jas som dával do interieru a SPZ tieto a maximalna spokojnost. Tie co mas na fotke som prestal pouzivat lebo sa prehrievaju ( mal som ich v predných svetlach a zostalo mi po nich zadymene odrazove pole )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím chlapi,

rád by som sa pridal a pomohol vám.

Lukin307CC 

Mohol by si skúsiť napríklad tieto, objednal som už 10 a svietia fakt perfektne, auto nevypisuje žiadnu chybu, tak som objednal ďalších 20 kusov.

Wojtěch

Skús takisto tie, ktoré som poslal ako odkaz Lukinovi - odkaz.
Keďže sú to klasické LED, stále sa v nich zdržiava prúd, takže máš „funkciu slabého svietenia“, ak máš vypnuté vnútorné osvetlenie.

Takisto uberú jas, ak otvoríš a zatvoríš dvere.

Úplne prestanú svietiť, ak odstavíš auto, zamkneš a po približne 10-15 minútach sa vypnú. (dojde im šťava)

Mám to vyskúšané na 307. :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Martys tak jsem je vyzkoušel a v SPZ pecka maximální spokojenost a pak jsem je dal do kufru a do interiéru a v interiéru mi furt svítí asi že nemají odpor no tak jsem tam zase dal klasiku.... ještě jsem ji dal do kufru ale jak mam CC tak nevím jestli taky svítí furt nebo tam ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Lukin307CC napsal:

Martys tak jsem je vyzkoušel a v SPZ pecka maximální spokojenost a pak jsem je dal do kufru a do interiéru a v interiéru mi furt svítí asi že nemají odpor no tak jsem tam zase dal klasiku.... ještě jsem ji dal do kufru ale jak mam CC tak nevím jestli taky svítí furt nebo tam ne :D


Lukin, skús dať tie, ktoré som Ti odoslal ako odkaz. Kľudne by som Ti mohol pár odoslať cez poštu, aby si ich skúsil. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...