Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu na 5008


karelski

Recommended Posts

Pokud se nemýlím, jsem v sekci 5008. Pokud ti ve 130 vibruje volant, tak pneuservis by měl být to první, co uděláš. Ono při ceně 3.5tis za gumu jen to, ti návštěva pneuservisu třeba ušetří to, že jednu gumu blbě sjedeš a budeš ji muset vyhodit. Pokud cítím na autě cokoliv blbě, první je pneuservis. Ale kontrola vždy při přezutí (přesto, že mám dvě kompletní sady) a občas i mimo tyto termíny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Jelikož se blíží doba, kdy bude potřeba přehodit polobotky za pohorky, koukám po zimních gumách. Jaké gumy jezdíte v zimě?Na 306ce mám Polarisky3. Cenu bych nejdradši viděl tak 2000 - 2200 za gumu. :myslim   Zatím mě zaujaly:

Nokian WR D3 nebo novější D4 v rozněru 215/55 R16.

Hankook W320 215/55 R16 97 V

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Alpin A4, na nich 52tkm, vzorek 4mm. Tak se taky chystám, zatím mám vybraný Nokian WR D4, D3 už se 3 roky nevyrábí, takže budou mít asi starší DOT, cenu mám v pneuservisu domluvenou 2500kč/ks včetně přezutí a výměny ventilků za TPMS. Ale domluvenej jsem až na listopad, neboť A4 už jsem šupnul na auto a ještě je trochu zhobluju.

Dva kolegové mají ty D4 na fordech, tedy jedna zima, spokojenost. Já předtím měl W+, byly to super gumy. Ze Zdobnice na hlásku všici nasazovali řetězy (i čtyřkolky) a já jel. I s trojím zastavením... Akorát ty W+ mizely před očima, 30tkm jsem na nich nenajel. Co jsem ale četl, tak D4 už má prý chování jako Nokian a zapracovali na výdrži. Alpin už nechci, výdrž dobrá, ale zimní vlastnosti nic moc, tedy A4, A5 má lepší recenze. Na služebáku mám TS850, je to taky skvělá guma, ale TS860 je nejmíň o pětikilo na kusu víc a TS850 bude skladová nejmíň 3roky stará. Takže záleží, kolik najedeš, aby ti jen nestárly, na sníh (což je tvůj případ Radime) bych volil symetrický vzorek, ale to určitě víš :). Jo a nezapomeň, že až budeš potřebovat něco vyjet, je třeba vypnout ASC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rozbor. Vyjet ze Zdobnice na Hlásku? To je dobrá guma. Jednou jsem jel z Říček do Zdobnice a taky jsem to s Polariskama projel. Přede mnou jel Tuareg, takže jsem se nevešel ani do kolejí. :D
Právě, že nevím jak v zimě s tím bude Zůza jezdit. Já řídím akorát, když jedeme dál. Jinak jezdím 306kou. Takže gumu, co nestojí půlku výplaty, předvede se na sněhu, protože z vesnice do města máme v zimě jen pluhovanou silnici a jeden větší kopec.
Takže nejlepší bude zajet zeptat se pneuservisu. Ráfky mám originál 16" ještě obutý do letních. Ty půjdou z domu. Ještě něco počtu a uvidím. Zatím u mě vede ta Nokian WR D4. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj předchozí japonec neměl žádný trakční asistent (tedy ABS ano), takže všechno bylo na řidiči. Když nasněží tak s ASC nevyjedu ani do garáže (kontrola trakce s protáčením kol motor v podstatě zadusí), když ji vypnu tak v pohodě vykloužu. s W+ jsem vyjel bez řetězů i s Deštného na Šerlich nebo do Luisina údolí. Z Říček do Zdobnice nejezdím, cesta je návětrná a riziko, že bude neprůjezdná je vyskoké, jedou jsem ji zkusil k jaru a to připomínala spíš tankodrom, takže to raději objedu přes Rokytnici. Jak na tom budou WR D4 nevím, ale zkusím. Jak jsem měl W+, mizely před očima, ale nebyly drahý a chování naprosto perfektní. Alpin A4 sice po 48tis stále vzorek kolem 4mm (asi bych ho ještě uhádal jako zimní), ale někdy na prosinec tam už šoupnu Nokiany a budu věřit, že je Finové dělají pořád stejně dobře ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Je pravda, že ty jezdíš mnohem výš do větší nadmořské výšky, my se pohybujeme v podhůří Orlických hor. Takže i s ohledem na cenu jsem se rozhodl, že koupím kompromis mezi gumou na sníh a gumou na mokro a to Barum Polaris 3. Jezdím je i na 306ce, kde tedy jsou na hraně, ale bez problému. Navíc s naším nájezdem, který se přes zimu určitě nezvýší to bude dle mého optimální volba. :myslim

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řekl, vyšší nadmořské výšky (mimo ČR) jsou většinou v pohodě, tedy krom SK, tam je to taky bída. Jsme na horách hodně a vytáhnout řetězy jsem musel snad jednou v Itálii, ale jinak vůbec. Nevím, jestli jezdíš lyžovat, ale Říčky, Zdobnice, Deštná se co se silnic týče není žádná hitparáda. Do Říček nebo Zdobnice (do Rokytnice jakž takž) jsme se už párkrát nedostali, na Bartošovice je to podobné, uvízli jsme třeba i na příjezdu do Čenkovic, stává se to několikrát za zimu. Řetězy nepomůžou, když není kudy, všude auta, často ani nevíš, jestli jedeš ještě po cestě nebo už jsi ve škarpě. Do Deštné jsou dojezdy lepší z Dobrušky, ze Skuhrova horší. A pak se dostat nahoru na Šerlich a dál na Záhoří nebo přes Luisino na Zdobnici je problém i s řetězy. A někdy i cesta z Žamberka do Pastvin je taky docela hezkej adrenalin...

Je pravda, že stačí fakt pár stovek desítek/stovka metrů nadmořské výšky a máš pocit, že jsi někde jinde, ale znáš to, jedenáctka mezi Žamberkem a Vamberkem je taky zrádná :). Tedy jestli říkáš, že na 306 (o polovinu menší a o třetinu lehčí auto) jsou na hraně, tak to nevím, no. Já si koupím gumu na sníh ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...