Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žárovky Osram


46reddy

Recommended Posts

Proto ty Osram NBR do čoček nedávám...nevydrží dlouho ....vydržely z bídou 6 měsíců a bylo po nich i když svítivost byla parádní ......do čoček od té doby dávám Silverstar +50%...u Badisáka stojí 150,- za dva kusy a svítivost je více než slušná....první mi vydržely více než rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč vtip...:myslim

Koukni na Badisákovo stránky.......momentálně kus H1 silverstar kolem 75 Kč.....já je tedy na jaře kupoval v dvoj balení ale ty nejsou teď skladem.

Jde taky o to o jaký patici kdo mluvíme.....já osobně v potkávačkách H1....dálka H7.....ale to už jsem dříve psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kdo se v tom orientuje a napíše mi jaký koupit H7 a dálky H1? Na potkávačky jezdím na paměť :D a dálkovými zase nikoho neoslňuji. Mám možnost je mít za nákupku. Tak prosím poraďte neznalému. Díky moc. :papa

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ty Osram nightbreaker laser, jsem koupil někdy na začátku roku, po té co mě jedna unlimited odešla, a asi nepoznám rozdíl ve svítivosti mezi unlimited a laser, co se týče bělosti, tak si myslím že jsou bělejší ty laser, zkoušel jsem je ve světlech, jednu unlimited a druhou laser, osobně jdu s dobou, takže už jen laser, je to pro mě už čtvrtý typ těchto Osram žárovek, až zase za čas přijdou třeba s názvem Led nebo tak něco tak zase koupím ty novější :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

:D  

Vidim že tady diskutujete o účtenkách a ceně.  Já bych doporučil najít servis co bere tyhle balení: http://vwshop.cz/72192-zarovky-380ks-osram-h1-12v-55w-p145s.html -> v těch krabičkách se to předražuje a takhle servisně balený je to i maloobchodně za pár korun.

Kamarád v Děčíně mi NightBreakery dělá za 60 Kč / ks. Jen to nemá v krabičce, ale takhle na platech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...